Otoyol A.Ş geçmiş geçişleri sorgulama

AhmetCakmak

Yönetici
İsim
Ahmet Çakmak
Selamlar dostlar,

Otoyol A.Ş. geçmiş geçişleri nereden görebiliriz? Hem internet sitesinde hem de mobil uygulamasında göremedim. 

Ben olsam hic bakmam her sorgulamada acısını yasarim

E devlet üzerinden araçlarım(gerçek)’ a tıkladığınızda geçişler var oradan baktınız mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ogs’yi mobil bankacılıktan takip edebiliyorum.Hgs’de de aynı şey olması gerekmez mi?

konuda denk gelince bende sorgulayayım dedim 30 küsür tl bir borç görünüyor ancak benimle alası yok (plakayı aldığım tarihten önce) umarım uğraştırmazlar.

konuda denk gelince bende sorgulayayım dedim 30 küsür tl bir borç görünüyor ancak benimle alası yok (plakayı aldığım tarihten önce) umarım uğraştırmazlar.
Edevletten sorgulayınca tescil tarihi ile birlikte sorgulayıp borç göstermiyor neyse ki :)  

Ödeme yapıyorum, birkaç gün sonra bakıyorum yeniden ödeme gözüküyor. Geçiş yaptığım 10 kayıt varsa 5 tanesini sonradan gösteriyorlar. Arıyorsun, müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsun. Rezillikten başka bir şey değil.

1635931939435.png

• Beğen
Tepkiler: SCC
Ödeme yapıyorum, birkaç gün sonra bakıyorum yeniden ödeme gözüküyor. Geçiş yaptığım 10 kayıt varsa 5 tanesini sonradan gösteriyorlar. Arıyorsun, müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsun. Rezillikten başka bir şey değil.

Ekli dosyayı görüntüle 51916

Benimde odemesini yaptigim gecisler hala gozukuyor.Faturasiyla birlikte mail atin dediler.Su sistemi hala duzgunce oturtamadilar tam rezillik.Sitenin ismine bakar misiniz " webihlaltakip" kac kisi biliyor Allah bilir.Diger hgs uygulamalarina ise kimse güvenmesin borçsuz gözükürken ceza gelir.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Merhabalar konuyu görünce sorgulayayım dedim aracımın plakasına ait 680 tl ceza gözüküyor ama ben aracı 27.01.2020 de aldım bu cezaları bana mı kaldı ?

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    77 KB · Görüntüleme: 7
Webihlaltakip sitesinde borcum görünmüyorken 1 yıl sonra tebligat geldi :)
25 Liralık geçişe 4 katı ceza kesmişler. Online da ödenmiyor. Müşteri hizmetlerine ulaşabildim de PTT'den elden ödemem gerektiğini söylediler...
Ödedik ama hâlâ görünüyor orası ayrı...

1635934742789.png

Benimde odemesini yaptigim gecisler hala gozukuyor.Faturasiyla birlikte mail atin dediler.Su sistemi hala duzgunce oturtamadilar tam rezillik.Sitenin ismine bakar misiniz " webihlaltakip" kac kisi biliyor Allah bilir.Diger hgs uygulamalarina ise kimse güvenmesin borçsuz gözükürken ceza gelir.
Kesinlikle güvenmemek gerek. Ben 2-3 haftada bir sorguluyorum. 2021 yılındayız, halen uğraştığımız şeylere bakın. :)
Merhabalar konuyu görünce sorgulayayım dedim aracımın plakasına ait 680 tl ceza gözüküyor ama ben aracı 27.01.2020 de aldım bu cezaları bana mı kaldı ?
Ceza gözüken işletmeyi arayın hocam, muhtemelen noter kağıdı vs gönderirseniz eski sahibine cezayı yansıtacaklardır.
Webihlaltakip sitesinde borcum görünmüyorken 1 yıl sonra tebligat geldi :)
25 Liralık geçişe 4 katı ceza kesmişler. Online da ödenmiyor. Müşteri hizmetlerine ulaşabildim de PTT'den elden ödemem gerektiğini söylediler...
Ödedik ama hâlâ görünüyor orası ayrı...

Ekli dosyayı görüntüle 51918
Sürücüsüz araçlar yurtdışında vızır vızır geziyor, biz ise halen elden ödemeyle uğraşıyoruz...

Geri
Üst Alt