Joyecar Led ampül tavsiye olunur mu?

Yigit3735

Üye
İsim
Yiğit Öz
Arkadaşlar merhaba, golf 7 arabamın halojen farlarına Led ampül sipariş geçmeyi düşünüyorum. 

Ürün adı: Joyecar f2 slim Led zenon ampül h7

Bu ampülden kullanan, bilen var mı aramızda? Tavsiye eder misiniz? 

Arkadaşlar merhaba, golf 7 arabamın halojen farlarına Led ampül sipariş geçmeyi düşünüyorum. 

Aracınız merceksiz halojen bir fara sahip olduğu için düzgün bir aydınlatma olmayacaktır., ve karşıdan gelen sürücüleri gözünü alacaktır., ampülün led olması daha iyi aydınlatacağı anlamına gelmiyor., aydınlatmayı iyleştirmek istiyorsanız philips xtreme vision h7 alın çok daha iyi aydınlatmaya sahip olursunuz.

@forzaGilles hocam o ucuza satılan dandik ampüllerde olan bir sıkıntı. csp Led dedikleri bir teknoloji geliştirmişler. Karşıdan geleni rahatsız etme yokmuş artık diye okuyorum yapılan yorumları. Ama yine de haklı olabilirsiniz. 

Sanırım dediğiniz gibi Philips daha doğru tercih olacak. 

Hocam bu extreme vizyon, bizim orijinal halojen ampüllerden geçmeye değecek kadar iyi midir gerçekten? 

@forzaGilles hocam o ucuza satılan dandik ampüllerde olan bir sıkıntı. csp Led dedikleri bir teknoloji geliştirmişler. Karşıdan geleni rahatsız etme yokmuş artık diye okuyorum yapılan yorumları. Ama yine de haklı olabilirsiniz. 

Sanırım dediğiniz gibi Philips daha doğru tercih olacak. 

Hocam bu extreme vizyon, bizim orijinal halojen ampüllerden geçmeye değecek kadar iyi midir gerçekten? 
Philips ile %20-30 arası aydınlatmada iyileşme olur, daha fazlası zaten şuanki teknoloji ile mümküm değil.

joyecar firması gerçekten ilgili bir firma. bir dönem niken,inwells gibi markalar varken ülkeye gerçek csp ledli ürünleri getirdiği için tercih etmiştik. düz kesilme çizgisini verebilmişti golf7 aracımda. ayrıca firma yetkilisi ile wp'dan görüştüğümde dilerseniz deneyin, bakın ve dilediğiniz gibi çıkmazsa yine iade edersiniz şeklinde yazmıştı. alacak olursanız halojen vs csp ledli halinin duvardaki görüntüsünü atabilirseniz çok sevinirim.

Mercekten çıkan ve far camına çarpan led ışık genişliği 5-6 cm. 

Halojen çanağı 15 cm civarı. Bunun far camından çıkışı daha geniş.

Kesilme çizgisi olabilir ancak kontrolsüz şekilde çanağın bükeyleri ile saçılan ışık çok fazla rahatsız edici. Ledler , sarı ışığa göre daha fazla ışık saçıyor. Sarı ışığın bükeyleri ile karşıdakine giden ışık rahatsız etmez. Ledde eder.

Bir de üzerine far camlarında yıldızlanma varsa tamamen ışık topuna dönüşüyor.

Geri
Üst Alt