Hepsiburada Planet service adlı satıcı

Frkntna

Üye
İsim
Furkan
Herkese merhabalar hepsiburada da satıcı olan planet serviceden yağ alan var mı daha önce orijinal midir liqui moly almayı düşünüyorum

@Frkntna Hiç riske girmeden Egemot'tan sipariş vermenizi öneririm. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Liqui moly kendi internet sayfasından aldım geçen hafta, ermot yada istanbul bayii hangisinden isteriniz diye soruyor seçiminize göre ödeme sonrası daha sonraki alışverişleriniz için para puan hediye ediyor. Orjinalliğe dikkat ediyorsan kesinlikle markanın sayfasından almanı öneririm 

Liqui moly kendi internet sayfasından al.

@Frkntna Bende daha yeni Trendyol dan sipariş verdim 326tl ye düşmüş OILMARKT satıcısı. Aradım orijinallik durumunu ve üretim yılını sordum 2020 üretimiymiş. Dün Liqui Molly bölge yetkili bayisine gittim onlarda da yağlar 2020 üretimiydi fiyat 390tl dediler. Top Tec 4200 5 Litre.

@Frkntna  Selamlar Furkan, ben aldım ve geri iade ettim. Bidon ve dolum tarihi arasında 7 ay fark vardı bugüne kadar aldığım hiçbir liquimoly de bu şekilde bir durum ile karşılaşmamıştım. Egemot ile görüştüğümde bu konuda yağ dolum tarihi(bidon yanındaki yaldızlı tarih) ile bidon üretim tarihi(altındaki ok ile gösterilen tarih) arasında max 2 ay olabilir demişlerdi.  Artı fatura göndermedi, istediğimde de sistemimizde sorun var muhabbeti çekti. Ek olarak da bidonu eski aldığım liquimoly(orjinalliği emin olduğum) bidonu ile karşılaştırdım farklar gördüm ve huzursuz etti. İade sonrası Konyadaki Mekato üzerinden sipariş verdim, faturası içinde gayet güzel paketli geldi. Sonuç olarak ben oradan almanı tavsiye etmiyorum. 

@sekmekci iyi yapmışsınız

Hepsi burada yada N11 den satış yapan  Konyadaki MEKATO  

Luqui moly TR web sayfasındaki yetkili satıcılar listesinde yer alan konya/LAS-KAR isimli firmanın ta kendisidir.

Mekato=Laskar (konya)

İlla web den alınacaksa MEKATO dan alınabilir

https://tr-tr.facebook.com/liquimolylaskar/

Sol cebinize egemotu , sağ cebinize mekatoyu koyun devam edin.

Geri
Üst Alt