Golf 7 GTI Orjinal Kapı Döşemeleri Hk.

ibragah

Üye
İsim
Agâh
Arkadaşlar herkese Merhaba

Aracım Golf 7 2014 Midline Plus

Orjinal Golf 7 GTI’ın Ambiyans Aydınlatmalı ve Kol dayama kısımları deri Kapı Döşemelerini buldum 4 kapı için. Aldığımda Ambiyans aydınlatmalarının çalışması için aracımda kapı modülü veye getway değiştirmem gerekiyor mu? Kısmetse bugün alıcam ama aklımda bu soru var. Cevaplarsanız çok sevinirim. 😊

Birde Fiyat olarak 4 kapı kartonu ambiyas aydınlatmalı kapı döşemeleri için 2.000₺ iyi bir fiyat mı? 

Herkese Teşekkürler. 

Hocam urunleri gormeden fiyati hakkinda yorum yapmak dogru olmaz, fotograflari var ise daha saglikli olur yorum, birde sadece kapilara o kadar masraf yapilacagina imkan var ise tum koltuk dosemeleri degistirilebilir istenilen renk 

@ZITIPAŞA onları halettim hocam. Aracimda ambiyans aydinlatma yok ve ön kapıların yumusak plastiklerinde fazla deformasyon oldugu icin kapilarada masraf yapmayi dusundum. Koltukları halettim arac icerisinde sadece gti direksiyon kaldı hocam geri kalan herseyi higline kadar oldu ztn 😊

[mention=510]ZITIPAŞA[/mention] onları halettim hocam. Aracimda ambiyans aydinlatma yok ve ön kapıların yumusak plastiklerinde fazla deformasyon oldugu icin kapilarada masraf yapmayi dusundum. Koltukları halettim arac icerisinde sadece gti direksiyon kaldı hocam geri kalan herseyi higline kadar oldu ztn [emoji4]
Gti direksiyon içeride en güzel detay bence [emoji7] Tabi kırmızı gti ambianslar da çok güzel durur. Ambiyans aydınlatma için gateway den yapamazsanız en son çözüm cam düğmelerinden elektrik almak olabilir.

@AytuncToraman @AytuncToraman Ambiyans aydınlatmayı CarSoundAmbiyabs diye bir yer var orjinal yerlerine orjinal şekilde 4 kapı ve ön torpido için 64 renk Aydınlatma yapıyorlar oraya yaptırıcam. Bu arada kapı döşemelerinide aldım hocam. Şuan içi kısımda GTI Direksiyon ve Ambiyans aydınlatma işi kaldı. Dış kısımda ise Sadece göçük düzeltme, pasta-cila, seramik kaplama, yan parşpiyeller, spoiler, GTI difüzör birde egzoz sistemi işlemleri kaldı. Çoğu bitti azı kaldı inşallah. Proje bitince konu açarım. 

/monthly_2021_09/4BE180B9-A29D-4FBD-8C37-463631286245.thumb.jpeg.7fef803d2bc9cf465d80ee6c5f99bf52.jpeg
[mention=22414]AytuncToraman[/mention] böyle bir detaymı hocam [emoji4] Bu arada benimde aracım midline 1.6TDI
Direksiyonun GTD olması en güzel detay maşallah [emoji7] bende çok istiyorum bakalım

Geri
Üst Alt