Orjinal Çift J Far Hakkında

fatihyilmaz23

Yeni Üye
İsim
Fatih
Merhaba arkadaşlar ben Fatih 24 yaşındayım. Elazığdan aranızdayım. Golf 2018 7.5 Comfortline aracım var. Aracıma orjinal çıkma çift J far takmak istiyorum. bunun için elektrik tesisatının değişmesi gerek vs. diyenler var. böyle bir şey var mı ? Varsa bunu servis yapabiliyor mu ya da yapabilecek bir yer ? Yoksa çıkma orjinal far alıp takabilir miyim aracıma ?

Teşekkürler.

Mutlaka ekstra ekleme çıkarma ve kodlama vs. gerekecektir. 

Ki , "orijinal" çift j , hatta çift j zaten golf r'da var diye biliyorum , bu sebeple bulmak zor değil yoktur.

Bunun yerine orijinal osram markasında Golf 7.5 için Çift j farları tercih edebilirsiniz. Eski farı çıkartıp yerine takarsınız. Kurulumu el beceriniz varsa basittir. Kodlama ihtiyacı da duymaz.

Photo-21-09-20-19-50-43.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
17 dakika önce, ogzogz yazdı:

Mutlaka ekstra ekleme çıkarma ve kodlama vs. gerekecektir. 

Ki , "orijinal" çift j , hatta çift j zaten golf r'da var diye biliyorum , bu sebeple bulmak zor değil yoktur.

Bunun yerine orijinal osram markasında Golf 7.5 için Çift j farları tercih edebilirsiniz. Eski farı çıkartıp yerine takarsınız. Kurulumu el beceriniz varsa basittir. Kodlama ihtiyacı da duymaz.

Video fena kaliteli yalnız ya

Osram Golf 7 ledriving xenarc güncel fiyatı nedir bilen var mı?

@Tracy299 şimdi baktım trendyolda var. Yanlış görmediysem pesin fiyatına 6 taksit var. Profil resmindeki (xenonlu)araç için ise uyumlu olan farklı. Onun fiyatı da daha düşük diye biliyorum.

Osramın kalitesine laf yok fakat bence bu fiyatlara orjinal far retrofiti yapmak daha sağlıklı hem adaptif özelliğide bulunur :)

Osramın kalitesine laf yok fakat bence bu fiyatlara orjinal far retrofiti yapmak daha sağlıklı hem adaptif özelliğide bulunur :)
Elbette ki orijinal far olması daha iyi olur. 

Ancak arkadaşın isteği, çift j orijinal far uygulamak istemesi..

çift j farları orijinal bulamayacağından, diğer çift j farlarda da ekstra ampul ve kodlama vs. olması sebebiyle,  osram far çıkar tak ürün olduğu için öneririm. 

çift j far bulunuyor hocam dla lı çift j bulunmuyor :)

Şu an arıyorum hatta :D

Orijinal J far fiyatları nedir şuanda ? Ender elektroniğe sordum ünite değişmesi filan lazım dedi çok masraflı oluyor 25bin ortalama fiyat söylediler.

@fatihyilmaz23 yaptığınız masrafa değmez, bir sonraki aracınızı hoşunuza gittiği gibi alın veya replika çift j takın derim. 

Orjinal far masraflı oluyor, birde Osram farların görünüşü biraz farklı gözüküyor. Bence replika alın.

Geri
Üst Alt