2018 highline - alınır mı?

Sharks28

Üye
İsim
Alper
Arkadaşlar merhaba. Size bir konuda danışmam lazım. Şimdi 2018 model 1.4 tsi 125 dsg highline bir araca baktım. Kazasız, servis bakımlı. İlk sahibinden. 18.000 km’de. Cam tavan yok. Renk atlantik mavi. Aracı incelediğimde çok güzel görünüyordu. Sahibi 290.000’e bırakıyor. Sizce almalı mıyım?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Abraxsas hocam tam olarak bende öyle düşünüyorum ama şuan piyasaya baktığımda fiyatlar hep böyle. Araç sahibine de bu akşam haber vericem. İkilemde kaldım açıkçası :/

Birde 288.000 e bu araç var. Ama hırsızlıktan dolayı tramer var

Sarı site ilan no: 883223130

Cam tavanli bulmaya bakin, gerekirse 1.0tsi olsun cam tavan olsun, Golfun havasini cok degistiriyor ikinci elde de kiymetli cam tavan.

bir de atlantik mavi bakimi zor bi renk bunu bilerek alin.

@ahmet306 hocam benim için cam tavan bir kriter değil ama satılırken daha hızlı satılıyor dediğiniz gibi. Teşekkürler 

@Sharks28 Km ve model olarak gayet iyi, benzinli motor da doğru tercih bence. Fiyatı size uyuyorsa cam tavanı, rengi dert etmeyin. Ki bu renk araçta cam tavanın dış görünüşe artı değer kattığını düşünmüyorum şahsen. Şansınıza kronik cam tavan problemleri çıkarsa da cabası olur. Renk de gayet güzel, parladığında çok güzel görünüyor. Araba almak, satmaktan daha zor. Kararsız kaldığınızda veya alternatifleri çoğalttığınızda gereksiz strese gireceksiniz. Hakkınızda hayırlısı olsun, alırsanız paylaşımınızı bekleriz. :)  

@yunusaktas91 teşekkürler hocam :)  dediğiniz gibi bir çok alternatif bakıyorum ama birinin cam tavanı olsa rengi ofsayt, diğeri ucuz ama km yüksek. Beni en çok cezbeden şeyi 18.000km de, ilk sahibinden olması. 285.000 teklif edeyim bakalım ne diyecek

Fiyati artmayan tek araba Golf Mk 7-7.5, 1.0 tsi comfort dsg golfümü kasim 2020'de 261 bine satarken ilandaki arabalar 290-300 bine satiliyordu,  1 yilda fiyati artmamis, düsmüs bile, durbanli olani renginden dolayi düsünmeden alirdim

@krym teşekkürler hocam. Durbanlı olanda hasar kaydı olmasaydı benimde almayı düşüneceğim bir araç olurdu. Fakat ileride satarken o tramer problem olur diye düşünüyorum. 

@yunusaktas91 hocam 289.000’e sözleştik. Resimleri aldıktan sonra atacağım. 
Sarı sitede aracı gördüm hocam, sahibi fırçayla yıkamadıysa şahane. Piyasa her ne kadar şişmiş olsa da ilanlardaki benzerlerine göre fiyatı da uygun görünüyor. Sevindim sizin adınıza, umarım hayırlısıyla sonuçlanır. 

@Sharks28 servis faturasi varsa sorun olmaz, benim sattigim arabada camtavanli tungsten griydi, piyasada en cok taleb edilen kombinasyon, ikinci eli cok iyi, durbanlarda cok yakismis, üstelik fabrikasyon spor yayli, pazarlik yapilirsa 10 bin düser belki, bence bu araba icin sanisiniz deneyin, vakit ayirin, detayli bilgi alin, burada paylasin, yorum yapalim

@yunusaktas91 hocam sahibiyle bugün tanıştım. İyi birisine benziyor. Arabayı garajda kendisi yıkıyormuş. Ben baktığımda hareli çizik va göremedim. Anlaşmış olmamda sizin yorumunuz etkili oldu :)

@krym hocam o araç için de pazarlık yaptım 288.000 son rakamdı. Ama daha önce tungsten gri bir golfümüz olduğundan daha az km’lı ve tramersiz maviyi tercih ettim :)  durbanları ve yayları yaza doğru alabilirim :D  

Geri
Üst Alt