Seat sound subwoofer menü problemi

barracuda

Üye
Forumdan Zülal abiyle Discovery pro üniteye seat sound un subwoofer ını bağladık.

Sonra uygun parametreyide attık ve subwoofer şuan doğru frekansları vermeye başladı,(bas şiddetide güzel, altları doldurdu) 

fakaat bir türlü ünitenin menü kısmına subwoofer seviye ayarı gelmedi 😟

Muhtemelen attığımız parametre ile ilgili bişey var yada farklı bir tanım daha yapılması gerek..  

Bu konuda bana yardımcı olabilecek yada fikir verebilecek kimse varmıdır acaba? 

Ünitemin kodu : 3g0 035 046 

Merhaba, byte 4: FF, byte 5:0A, byte 11:01 yapilmali. Ayrica adaptasyonu bi kurcalayip ayar menusu vs var mi diye bakin derim

Merhaba, byte 4: FF, byte 5:0A, byte 11:01 yapilmali. Ayrica adaptasyonu bi kurcalayip ayar menusu vs var mi diye bakin derim
Bu ayarlar yapıldığında subwoofer ayarı menüye geliyor mu peki aynı olayı bende discover pro mib 2.5 da kullanıyorum ekolayzır ayarı geldi parametreden sonra tabi o da 9.2 lerde kayık duruyor ekranda ayarlar ama subwoofer ayarı harici olarak yok menüde olsa çok güzel olacak.

Bu ayarlar yapıldığında subwoofer ayarı menüye geliyor mu peki aynı olayı bende discover pro mib 2.5 da kullanıyorum ekolayzır ayarı geldi parametreden sonra tabi o da 9.2 lerde kayık duruyor ekranda ayarlar ama subwoofer ayarı harici olarak yok menüde olsa çok güzel olacak.
Sana hangi parametre atıldı biliyomusun acaba

Baslari vuruyorsa parametre olmustur. Sadece şey denenebilir eger ses seviyesinden memnun degilseniz, farkli farkli seat harman unite parca kodlarina gore vag can pro ile parametre denenebilir. Burada dikkat edilmesi gereken sey 10 speaker seceneginin secilmesi.

Bu atıldı diye biliyorum yanılıyorda olabilirim bas vuruyor gayet iyi derdim ayrıca subwoofer ayarını menüye getirebilmek.8 inçlerde eko ayarı tam ekrana düzgün geliyor fakat 9.2 lerde ekran büyüdüğü için yerleri kayık duruyor birer sekme.

E5F355CA-CD28-409C-A27E-2FB9DFDA5449.jpeg

Bu atıldı diye biliyorum yanılıyorda olabilirim bas vuruyor gayet iyi derdim ayrıca subwoofer ayarını menüye getirebilmek.8 inçlerde eko ayarı tam ekrana düzgün geliyor fakat 9.2 lerde ekran büyüdüğü için yerleri kayık duruyor birer sekme.

Ekli dosyayı görüntüle 49972
Ok teşekkürler bide bunu deneriz olmassa

Geri
Üst Alt