Golf 8 İmpression Gizli Özellik

ilkerbasbuga

Yeni Üye
İsim
İlker Başbuğa
Herkese merhaba. 
Golf 8 İmpression paketine gizli özellik açtıran oldu mu?
Eskiden Start-Stop tek tuşla kapatılabiliyordu ama şimdi dijital ekranda Star-Stop'a ulaşmak bir tık daha uzak oldu. 
Hal böyle olunca henüz alışkanlık kazanmadığım için kapatmayı unutuyorum bazen.
Bu tip ihtiyaçlar için gizli özellik açtıran oldu mu? Garantiyi bozar mı böyle bir işlem? Yaptıran olduysa nerede ve ne bedelle yaptırdı?
Teşekkürler, selamlar.

Merhaba , Bana göre  garantiyi bozmaz diye düşünüyorum, ancak servislerin işine gelmediği için arabaya yazılımlı yaptırmışsınız  diyip  sıkıntı da çıkarabileceğini göz önünde bulundurmak lazım. 

OBDeleven ile şuan sadece ek yakıt göstergesini açtım.Temalar da açılabiliyor ama p n r d gözüktüğü için açmadım.

Geçen hafta Ender Elektronikte adaşım Metin bey ile görüştüğümde ilaveten  aşağıdaki özellikleri açtığını söyledi fiyat 200₺ bilginiz olsun…

Sinyali 5 çıkarma

Arac calisirken kilitleme 

Arka stoplar gunduz yanma

Gunduz farlarini kapatabilme

Esp kapatabilme

Teyp açılış R logo

Life larda ekstra dan 2 tema var gostergede

Moderatör tarafında düzenlendi:
@İlker34  aynen olacak nasipse senden destek bekliyorum :)  bir başlık acıcam, bu eski adı ile trendline araca yapacaklarımızın… bu arada şayet araç gelene kadar satamaz isem en azından discovry direksiyon sökebilirim:) takasa vermeden…

@metinkar abi gelişme var. Düne kadar hiç yoktu. 👏👏 Yakında güzel şeyler olacak inşallah. 

Merhaba arkadaşlar yarın gizli özelliklere bakacağız geçen zaman içerisinde gizli özellik açan yada açtıran varmı… özellikle mk7 ve mk7,5 olan sağ aynayının geri vitese takınca inmesi, sinyalleri beş olarak arttırılması, kadranda selamlama olması gibi…

Yeni araçlarda bazı gizli özellikleri açmak SFD koruması sebebiyle sıkıntılı.

Açılabilirleri bilsem yeterli bana
Golf 8 2020 ve 2021 modeller SFD Korumalı diye biliyorum. Sizin yapacağınız Golf 7 ve 7.5 da sorun olmaz. Bende 2021 Caddy var hiç gizli özellik açamadım koruma yüzünden sadece Şerit takibi son ayarına göre yaptım. Bazı önemsiz ayarları koruma dışında bırakmışlar.

Obdeleven ile mk4 leonda 09da sfd kaldirsam bile yaptigim kodlamalar aracta degisiklik gostermiyor.Siz denediniz mi? @Link35

Obdeleven ile mk4 leonda 09da sfd kaldirsam bile yaptigim kodlamalar aracta degisiklik gostermiyor.Siz denediniz mi? @Link35
SFD korumasını nasıl kaldırdınız? Bu koruma ücret karşılığı online bağlantı ile kaldırılabiliyor diye biliyorum. Bende VCDS Vag com kablosu var ve kodlama yapamadım. VCDS kablosuyla Ücret ödeyip sfd koruma kilidi verdiğim bu linkteki uygula şeklinde açılıyormuş.

Son düzenleme:
SFD korumasını nasıl kaldırdınız? Bu koruma ücret karşılığı online bağlantı ile kaldırılabiliyor diye biliyorum. Bende VCDS Vag com kablosu var ve kodlama yapamadım. VCDS kablosuyla Ücret ödeyip sfd koruma kilidi verdiğim bu linkteki uygula şeklinde açılıyormuş.
Hocam obdeleven cihazi suan beta olarak kaldiriyor ben leonda denedim kodlama yapildi gozukuyor ama ekranda degisiklik olmuyor.Final surum cikinca tekrar deneyecegim

Hocam obdeleven cihazi suan beta olarak kaldiriyor ben leonda denedim kodlama yapildi gozukuyor ama ekranda degisiklik olmuyor.Final surum cikinca tekrar deneyecegim
Bende yaklaşık 2650 TL'ye gelen orijinal VCDS Hex-V2 kablosu var ama sfd koruması için yazılım çıkmadı daha, Eğer çıkmayacak gibiyse satacağım kabloyu ve yazılımı çıkan teşhis cihazlarından alacağım. Kodlama yapabildiğiniz zaman haber verme imkanınız olabilir mi? sizin cihazdan alırım bende..

Geri
Üst Alt