Appconnect

erosmarcos

Üye
İsim
Erhan
Merhaba

Mk6 ve Mk7 nin ardından uzun bir süre ayrı kaldığım Golf’e Mk8 ile tekrar kavuştum. Aracım life paket.

Araçta kablosuz appconnect desteği var mı? Carplay’i kablolu kullanabiliyorum ancak kablosuz bağlantı yapamadım. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Golf 8 ozelinde farkli bir durum yoksa vw turkiyede su an satilan araclarda sadece passat elegance ve touregte kablosuz carplay mevcut diye biliyorum.

Upvote 0
Bir youtube kanalından öğrendiğime göre kablosuz carplay discover pro ekranlarda destekleniyormuş. 

Standart gelen multimedia’da wifi yok diye anlıyorum o zaman

Upvote 0
Bir youtube kanalından öğrendiğime göre kablosuz carplay discover pro ekranlarda destekleniyormuş. 

Standart gelen multimedia’da wifi yok diye anlıyorum o zaman
AppConnect / Apple Car Play / Android Auto / Mirror Link bunları kablolu olarak kullanabilirsiniz., 

Kablosuz olarak kullanabilmeniz için araçta opsiyonel donanım olan Discover Pro Navigasyon sistemi olması gerekiyor, başka türlü kablosuz kullanamazsınız..!! Zaten bence gerekte yok, çok elzem bir özelllik olduğunu düşünmüyorum, kabloyu telefona takmak 2 sn.

Upvote 0
@forzaGilles Burdaki amaç kablo derdinden kurulmak. Araçta kablosuz şarj ünitesi de mevcutsa tadından yenmez bence. 

Upvote 0
@erosmarcos Aliexpress te orijinal araç ünitesi için kablosuz dongle cihazları mevcut hocam dilerseniz o cihaz sayesinde kablosuz olarak bağlantı sağlayabilirsiniz.

Size şöyle bir cihaz önerebilirim.

€ 126,20  50% İndirim | 5G Carplay ile kablosuz kutu ayna iso Carplay bağlantı herhangi bir Iphone IOS sürüm medya kutusu Audi BMW için x3 X4 X5 X6 Benz
https://a.aliexpress.com/_vN3uGO

Upvote 0
@forzaGilles Burdaki amaç kablo derdinden kurulmak. Araçta kablosuz şarj ünitesi de mevcutsa tadından yenmez bence. 
Doğrudur kişisel tercih meselesi bana göre, kişiden kişiye göre tercihler değişiklik gösteriyor :)  

Kablusuz şarj ünitesi (Life/Style/R-Line) donanımlarında hali hazırda standart olarak sunuluyor.

Upvote 0
@Basbelasi ikisi arasinda fark normal şu anda, Golf 7 veya Passat vs unitelerinde cihaz uygunsa buldugunuzdan daha uygun yapiyoruz zaten ama Golf 8 icin Ender Elektroniğin fiyati orjinal lisans'dir muhtemelen, çünkü o cihazlar su anda carckli olarak açılamiyor halen.

Upvote 0
@Basbelasi ikisi arasinda fark normal şu anda, Golf 7 veya Passat vs unitelerinde cihaz uygunsa buldugunuzdan daha uygun yapiyoruz zaten ama Golf 8 icin Ender Elektroniğin fiyati orjinal lisans'dir muhtemelen, çünkü o cihazlar su anda carckli olarak açılamiyor halen.
anladım hocam. o zaman golf 8 impression için konular açılırsa ekstra özellikler vs için takipte kalalım ben Ankaradan gönüllüyüm :)

Upvote 0

@Basbelasihocam ozel mesajdan ulaşamadım size. İletisim bilgisi paylasabilir misiniz? ( mail, tel vs) birsey danışacağım size. İyi gunler dilerim 

Upvote 0

Geri
Üst Alt