Golf bagaj hacmi

Bütçe belirtirseniz araç tavsiyesi verilebilir hocam. HB'ler arasında Scala güzel bagaj hacmi sunuyor ama isteklerinize göre araç tavsiyesi vermek daha doğru olacaktır. 

Eger scala sifir degilse ikinci el olarak onceki kasa octavia oneririm yerine.

@Aky_887  590 Litre Octavia araç taşıma kapasitesine göre küçük duruyor. Kalite konfor her açıdan güzel araç.  Scala bence octavia kalitesinde değil rapid yerine çıkmış alternatif bir model birçok markadan kaliteli yol sesi vs... seat leon gibi yalıtım vs.. çok tok bir araç değil  Octavia sizi memnun eder. Durumunuz iyi ise Passat-Superb 

Poloya 12 sene. Passat 3 sene . Golf 7 ye 2 senedir. Skoda octavia ya hafta sonları kullanan birisi olarak. + Scala ve rapid le seyhat eden birisi olarak yazıyorum. :)

yeni-skoda-octavia-bagaj-gorseli-yolcu.jpg

Bütçem maks 250 bin arkadaşlar

1.2 Tsi + DSG  cam tavanlı  çok km yapmamış araç alın dizel vs.. girmeyin  yakıtı ve konforu  performansı  her açıdan memnun eder.  250 Bine kadar var.  İlanlarda 

Moderatör tarafında düzenlendi:
1.2 Tsi + DSG  cam tavanlı  çok km yapmamış araç alın dizel vs.. girmeyin  yakıtı ve konforu  performansı  her açıdan memnun eder.  250 Bine kadar var.  İlanlarda 
1.2 TSI uzun yolda bence yetersiz. 70 bin km kadar kullandım. 1.4 TSI en ideal araç bence şehir içinde 1.2 göre çok yakıyor ama uzun yolda baya keyifli. 

@Aky_887 Ahhh Ah keşke maddi durum olsa da vw fanı olarak bir Tiguan Allspace alsak. Ailecek yayılırdık yayla gibi. Tek çocukla şu an zor sığıyoruz. Ben Golf 7 aracımı 2015 yılında 1 yaşında 20 bin km de aldım. Nerdeyse sıfır gibiydi. 2 temmuzda aldım vergiyi satan ödedi, 4 sene uzatılmış garanti vardı bana devretti. Deposu doluydu. vs bir çok artısı vardı aracın.

Satan kişiye sordum neden satıyorsun diye. Cevap çok basit : İkiz bebeklerim oldu  :D  Ben de dedim bebek olunca araba mı değiştirilir ? Evet değiştirilirmiş.

Sedan tarzı severseniz eski yeni kasa Skoda Superb, SUV tarzı bakarsanız Comfortline Tiguan öneririm.

Allah analı babalı, sağlıklı sıhhatli büyütsün.

@Aky_887 Makyajlı octavia alabilirsiniz.D sınıfı vag için bütçe yetmeyebilir.İnsignia da bakabilirsiniz.

@profesor Sizdeki araç  86 beygir sanırım. 1.2 tsi  + Dsg  110Hp  175 Tork  araçtan bahsediyorum ben 1.4 tsi  122hp  200tork  yakıtı  çok fena hocam incir ağacı diker :)  + Dsg  1.4 lerde birazdaha riskli  Olmadı soft yazılım 130/135  en mantıklı motor ve  tamircilerden tam not almış  1.4  yağ yakma silindir sorunları vs.. 

Bende 2 cocuk var biri 7 digeri 4 yaslarinda 4 seneye yakindir golf kullaniyorum. uzun yol yapmayida seviyoruz firsat bukdukca uzun yolada cikiyoruz. bagaj bana yeterli oluyor. Bebek arabasini iyi secmen lazim kaba deilde uzun ve ince olani alip bagacin on girisine koy gerisini ne varsa at arka tarafa istifle.

Pandizot hizasından sonrasına yükleme yapılmayacaksa tabiki hemen doluveriyor bagaj

Ama pandizotu ben çıkarırım diyene tepeleme bagaj kapağı camı tepesine esya  yığana yinede +++ hacim oluşuyor.

Ama bazı kişiler ic dikiz aynasından arkayı görmedimi huzursuz olur o da ayrı konu  (ben mesela)

Uzun yolda önümden çok 

Sol +sağ + iç dikiz aynasından arkayı daha çok kollarım

@Savatage pandizotun ust hizasina esya koymak uzun yolda tehlikeli, ani bi frende hepsi on tarafa ucar. Ancak mont vs gibi hafif seyler konulabilir. Ya da esyalar sikica baglanmali.

Geri
Üst Alt