Araç kamerası fiyat belirleme

ogzogz

Paylaşımcı Üye

İsim
Ogz
Herkese selamlar.

Şubat ayı gibi aldığım araç kamerasını yeni bir araç olasılığı sebebiyle bekletmiştim ancak şuan yakın ve uzun vadede bu plan ertelendiğinden satmayı düşünüyorum.

Mevcut araç kameram olduğundan, araç üzerinde kullanılmamış sadece denenmiştir.

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
@ogzogz Hocam bende a129 pro duo 4K vardı, 2020 başında 1250 TL'ye aldım, 6 ay kullandım 900 TL'ye sattım. Stoklarda olmayabilir ama araç kamerası zaten ülkemizde çok kullanılan kapış kapış giden bir ürün değil, ürünün kalitesini biliyorum tartışılmaz ama çok daha ucuza aynı işi gören kameralar var, ben yerinizde olsam 2400 max, 2500 civarı satardım

@ogzogz Hocam bende a129 pro duo 4K vardı, 2020 başında 1250 TL'ye aldım, 6 ay kullandım 900 TL'ye sattım. Stoklarda olmayabilir ama araç kamerası zaten ülkemizde çok kullanılan kapış kapış giden bir ürün değil, ürünün kalitesini biliyorum tartışılmaz ama çok daha ucuza aynı işi gören kameralar var, ben yerinizde olsam 2400 max, 2500 civarı satardım
Teşekkürler değerlendirme için.

Bende de a129 pro Duo var. Halen kullanıyorum. Ben de 2020 ocak başında aldım. 2019 sonunda stokta yoktu 1300 tl. idi. Stoğa girince 1400 tl'ye almıştım. 150 tl. de bağlantı kabloları ve filtre ile..

Son düzenleme:
@ogzogz rica ederim, sanırım fiyattan dolayı yetkili satıcı az getiriyor, ben a129dan da çok memnundum, eski aracım opel astrada kullanıyordum, astranın iç malzemesi gevşekti, tavan arası kapı araları vs, kameranın kablolari her yere rahat girip çıkıyordu, ama golfte kameranın kablolarını tavan arasina kapi arasina vs sıkıştırıp gizleyemedim, zorlamak da istemedim bundan dolayı sattım, size de iyi satışlar hocam

@FatihTan çok çeşitli malzeme getirdiklerinden maliyet yükseliyordur muhtemelen. O sıralar takip etmiştim yaklaşık olarak a129'dan 150, 129 ir'dan 100, galiba a129 pro'dan da 60-70 kadar gelmişti..

Evet, a129 pro'nun kablosu kalın ve sırf sökmemek için bu kamerayı satıyorum. Yeni araç olsaydı mevcut aracımı kamerası üzerinde verecektim.

Hayırlısı diyelim.

Tekrar teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt