Golf 8 Rline jantı hakkında

uranusgrey_golf

Katılımcı Üye

İsim
Furkan
Merhabalar,

Golf 7.5 aracıma Golf 8 Rline jantı takmayı düşünüyorum. Ancak 7.5 araca yeni tip Golf8 jantı takmak biraz garip duracağını düşünsemde jantı çok beğendim.

Sizin düşünceleriniz nelerdir ? Not : Aracımın ön tamponu hariç dışı Rline parçalara sahip. Rline direksiyon da alacağım Rline parçaları tamamlamak için.

Sebring çok istiyordum ancak birçok araçta uygulanmış olduğu için standart Comfortline jantı gibi gelmeye başladı gözüme malesef :(

image.pngimage.pngimage.png

Merhabalar,

Golf 7.5 aracıma Golf 8 Rline jantı takmayı düşünüyorum. Ancak 7.5 araca yeni tip Golf8 jantı takmak biraz garip duracağını düşünsemde jantı çok beğendim.

Sizin düşünceleriniz nelerdir ? Not : Aracımın ön tamponu hariç dışı Rline parçalara sahip. Rline direksiyon da alacağım Rline parçaları tamamlamak için.

Sebring çok istiyordum ancak birçok araçta uygulanmış olduğu için standart Comfortline jantı gibi gelmeye başladı gözüme malesef :(

Ekli dosyayı görüntüle 49678Ekli dosyayı görüntüle 49679Ekli dosyayı görüntüle 49680
Görsellerdeki araç Golf R.. Dolayısıyla bu jant da estoril 19 inç Golf R jantı. 

R-line jantları arasında da bu jant geçmez. 

Ne istediğinizi iyi bilmeniz gerekir.

Değişip değişmemek tamamen isteğe bağlı..o kısım ayrı..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ogzogz Merhabalar, evet haklısınız ancak arkadaşım yeni araç aldı rline. Opsiyon olarak bu jantlardan ekletti araç siparişine. Ancak jant normalde R jantı haklısınız. 

Ayrıca Golf 8 Jant göbeği aldım servisten. Onlarıda takmak istiyorum yeni janta geçerken. 

@uranusgrey_golf  opsiyon ve konfigürasyonda olmayan bir durum olmuş nasıl olmuşsa..

Arkadaşınız forumdan mı?

Aldı mı sipariş mi ekletti?

Teslim almışsa arkadaşın aracının bir görselini bekleriz sizden. 

@uranusgrey_golf sebring hakkında yanılıyorsunuz gibime geliyor . forumda en fazla 3 kişide var diye hatırlıyorum. replikasını takanıda duymadım. bulsam alırdım

@uranusgrey_golf sebring hakkında yanılıyorsunuz gibime geliyor . forumda en fazla 3 kişide var diye hatırlıyorum. replikasını takanıda duymadım. bulsam alırdım
Benim aklımda kalan Sebring jantı olan @farukal'ın arabası.. 

Fazla olup olmaması seçim yaparken değişkenliğe sebep olması tuhaf. 

genelde 7lerde durban, 7,5 larda dijon, yenilemek isteyenlerde ise Pretoria olduğundan ender görülene yöneliyor insan

Hocam jant efsane ancak uranus gri renkte nasil.durur kestiremiyorum ayrica 19 inc jant ulkemizde cok kullanisli olmayacaktir diye dusunuyorum

@Seastar76 

Yeryüzünde Az olan kıymetlidir .

Yani ? 

Bugün Bir sebring bir durbanı rahat enseler / döver/ yere serer.

Bir zamanlar kral dı durban ama bugün doğruya dogru  yürek hoplatmıyor artık.

Resimdeki jant Mk8 R Performance Pack ile opsiyonel olarak alınabilen özel jantı., bu jantı zaten TR ‘de özel sipariş harici bulmak imkansız., jant zaten büyük olduğundan ciddi ağırlık farkı var., Replika bulunur ama onunda ağırlık farkı orjinal olana göre normalden daha da fazla olacağını hesaba katarsak., 19” ebatlı lastiğin ağırlık farkını da hesaba katarsak.,

Çocukluğunda binicilik eğitimi almış ama sonrasında tercihini güreşten yana kullanmış 110 kg. milli güreşciyi jokey olarak Gazi Koşusunda yarıştırıp koşuyu kazanmasını beklemek gibi bişey olur.. 

@ogzogz bir de lapiz blue bir hocamız vardı. Gerçekten sebring yok gibi bir şey. Sahibindene bazen düşüyor oda sadece 1 ilan falan binde bir… 🙄

@forzaGilles Ali abi fazla detay olmamış mı altı üstü 16km iş yeri ile evimin arası :) Turbolu 115 Beygir araç bir zahmet kaldırsın o kadar jantı. Ben 75Beygir fabiada 17 RS6 jantı kullandım 198 son hızı vardı aracın ve 198 de devir bitirdim.

Ben olsam tercihimi sebring janttan yana kullanırdım ama tabiki zevk meselesi. 

@forzaGilles Ali abi fazla detay olmamış mı altı üstü 16km iş yeri ile evimin arası :) Turbolu 115 Beygir araç bir zahmet kaldırsın o kadar jantı. Ben 75Beygir fabiada 17 RS6 jantı kullandım 198 son hızı vardı aracın ve 198 de devir bitirdim.
Altı üstü araba dediğiniz araba ‘ya şuan bayiden almaya kalktığımda 300bin rakamlar istiyorlar., güzelim ülkemde bu araba ne zaman herkesin alabileceği 100 bin gibi rakamlara satılır o zaman seçenekler değerlendirilir :)  

• Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt