Golf 7 Multimedia Montajı ve Bileşen Koruma Kaldırma İçin Yer Önerisi

sezerc

Üye
İsim
sezer
Merhaba

2014 Golf 7 1.4 Tsi Highline aracımda bulunan 5.8" Multimedia üniteyi çıkartıp (Composition Media 5G0035819A) çıkartıp yerine 6.5" Composition Media ve Mib2 Ünite (3Q0035819A ) taktırmak istiyorum. Apple car play ve Android Autoyu desteklemediğini biliyorum. Amacım biraz daha büyük bir ekrana ve daha iyi çözünürlüklü bir ekrana sahip olmak. Çok önemli olmasada birkaç konuda iyileşme var. Daha fazlası için maalesef bütçem yok.

İstanbul Anadolu yakasında bu üniteleri götürsem hem montajını yapacak hem de bileşen koruma kaldırma vb. işlemleri yapacak forum üyesi veya esnaf önerebilirmisiniz ? Yapabilecek arkadaşlar dm ile de ulaşabilirlerse sevinirim.

İyi forumlar

@Basbelasi @İlker34  Merhaba . önerileriniz için teşekkür ederim. Geçen zaman aralığında konuyu halllettim. Ancak yapmak isteyen arkadaşlar için yardımcı olur önerileriniz umarım. İyi günler

@Basbelasi @İlker34  Merhaba . önerileriniz için teşekkür ederim. Geçen zaman aralığında konuyu halllettim. Ancak yapmak isteyen arkadaşlar için yardımcı olur önerileriniz umarım. İyi günler
Süreci burada paylaşırsanız sizin gibi yaptırmak isteyenler için yardımcı olur örneğin bileşen kaldırmanın maliyeti multimedianın maliyeti ve nereden temin edildiği gibi

Geri
Üst Alt