ÖTV Matrahi güncellendi

Pek bir şey değişmez gibi döviz kurları bu seviyedeyken. VW halk otomobili olmasına rağmen mevcut vergi oranları dolayısıyla premium marka fiyatlandırmasına dahil.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sıfır araç almak hele ÖTV limitine yakın yerden çok riskli. Dün 290.000 TL'ye aldığınız aracı bu indirim sonrası 20-30 bin lira ucuza almak dün almış olanlar için herhalde işkence olurdu.

O yüzden düşük km'li 1-2 yaşında araç almak bence en güzeli

1.5 tsi FR manuel leon 265

1.5 e-tsi FR Dsg leon 375

+110 bin liraya rahatlık/comfor/sol ayak , sağ el istirahat heyet raporu 

Günde 2 saat araba kullanarak gecen hayatta Manuel hammallık sa ?

Verin bana cash 110 bin lira!!  günde 2 saat parttime yurtiçi kargo deposunda hammallık yapayım .

Birde şu var

+110 bin vereceksin 

Üzerine ,

Yetkili servislerin esaretine eyvallah edeceksin 10 yıl . (Yetkili servis mandası altında bi dünya servis külfeti)

1918 de ki amerikan mandası şartları daha insani idi ? 

@AhmetCakmak VW halk arabası ama Alman halkının arabası, baksanıza Euro kuruna. bir de ülkemizi parlak günler bekliyor diye açıklama yapılmış. Aklıma cem yılmazın bir ışık gördüm deyip te sebebini dediği esprisi geldi. 

Madem +110 bin otomatik farkı var.

Millet keriz??!!! tabi alır

Yarın Gece 12 de bir kararnameyle

Bulaşık makineleri ne %700 ötv getirin

Manuel bulaşık yıkamak isteyen 

Pril +sünger bedavaya yıkasın (ben)

Otomatik yıkamak isteyene bulaşık makineleri 110 bin lira olsun??

Geyik bos laf gibi geliyor di mi ?

İnanın bu millet 110 bin liraya bulasık makinesi alır (ALIR)

Az önce Erel’den çıktım. Satış danışmanı, yeni ötv düzenlemesinin hiçbir Golf’e yansımayacağını, sadece manuel Polo’ya yansıyacağını söyledi. Anlamadım ama lafı uzatmak da istemedim. Bayiide sadece R Line Golf’ler vardı, belki bir tane de Style. Ne manuel Polo ne de manuel Golf hiçbir yerde yokmuş. Pandemi dolayısıyla yakın zamanda yeni sevkiyat da gelmeyecekmiş…

@yunusaktas91  Bende bugün Çorlu çalışkan volkswagen gittim aynısı banada dendi  hiçbirinin golf’e yansımıcağını söyledi ve ayriyetten ellerinde sadece golf 8 R-line bulunduğunu söylediler.

Leon otomatikleri elinde kalırsa ve euro kuru sakin kalırsa sonbaharda alt dilimde satacaktır. şu an bile alt dilime sokar istese ama biraz piyasayı görmek ve önce manuelleri satmak isteyecektir.

Geri
Üst Alt