Resimdeki Ön Lip Arayışı

ibragah

Üye
İsim
Agâh
Herkese Merhaba İyi Forumlar Dilerim…

Aşağıdaki ön liplerden birini nereden bulabilirim acaba? Fikri önerisi veya bi yerde görmüş olan yada taktırmış olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.
GTI Tampona takacağım. Renk Olarak Piano Black olması yeterli. 

D61FA048-5A47-484C-A776-562A63240C78.png
Maxton Desing V2 

B16FDDAC-125D-4281-A30B-103DCB93FAD2.png

Forumun ruhu gitmiş. Kimse kimseye yardımcı olmuyor galiba bu aralar. 

Selam, size de iyi forumlar.

6 saatte forumun ruhuna ömür biçmek biraz hızlı olmuş sanki :(  

Yardımcı olabilecek arkadaşlar yazacaktır.

Umarım bulursunuz.

@SCC önceki açtığım konularada yapılmayan yorumlarıda göz önünde bulundurarak bu yorumu yaptım hocam. Saygılar.

@ibragah merhabalar. Forumumuz Tuning yeri değil ki. Zaten forumun önceliği Golf kronik sorunları, bakım ayrıntıları, retrofit çalışmaları.

Lip miş spoiler mış marşpiyelmiş bunları cadde üzeri tuningcilerden zaten bulabilirsiniz. Aradığınız ürün orjinal bir ürün değil ne parça kodu vardır ne de uygulayan birisi bu forumda. Saygılar.

@necati @efes74 AliExpress’de de buldum ama kargo dahil geliş fiyatı 990₺ tutuyor. Bi lip için biraz pahalı geldi bana. Hani 300-400 arası bi rakam olsa uygun ki aliexpress’de de 400 kusur TL zaten ürün fiyatı ama bi o kadar da kargo ücreti tutuyor o sıkıntı biraz. Türkiye’de bulabilirsem resimdeki modellerden birini almak isterim. Kalitesi çokta önemli değil. Çünkü kasisten vb yerlerden geçerken ister istemez sürtüyor bazenleri. O yuzden kalitesi çokta onemli degil. 

Merhaba hocam fotoğraftaki ürünü Şubatta Beylikdüzünde NAM tuningden aldım fiyatı 250 liraydı şuanda ellerinde var mı fiyatı nedir bilmiyorum. İletişim kurarak öğrenebilirsiniz. instagram adresi namtuniggarage

Fikir olması adına aracımında takılı bir kaç fotoğrafını ekliyorum.

image_6487327.JPG

image_6487327 (1).JPG

Geri
Üst Alt