Golf 7'yi golf 7.5 çevirmek

Littman

Yeni Üye
İsim
Vahit
Arkadaşlar aracım golf 7 makyajsız kasa ben bunu 7.5 makyajlı kasaya çevirmek istiyorum nerden yaptırabilirim?

Bir com tuning yapan işletme mevcut hocam bana kalsa yapmayın şık durmuyor derdim ancak siz kafaniza koymusunuz anlasilan, o yuzdrn kaliteli parcalar ile yapmanizi oneririm cok alt seviye stoplar farlar bolca mevcut ülkemizde dikkat etmek lazim

Öyle bir yer var mı bilmiyorum.

Euroyu dolara çevirmek gibi bir durum değil elbet.

Ama isterseniz önce satıyorsunuz, daha sonra makyajlısını alıyorsunuz. 

Çevirmekten  kasıt sadece farların ve stopların değişimi ise onun için çevirmeci dükkanları çokça bulabilirsiniz..

@ZITIPAŞA Haklısınız bende bu yüzden dışarda değilde serviste yaptırmayı düşünüyorum fiyatı biraz fazla ama en azından garantisi olur

@ogzogz Yani hocam aklımda olanlar jant+stop+far var şuan için görüntüyü değiştirmek istiyorum araba böyle çok boş duruyor

@Littman En önemli kalemler ve benim bildiğim maliyetleri

Hayalet ekran 12.000 TL

8" Composition medya radyo 7.000 TL

Eğer yoksa katlanır ayna 4.300 TL

LED Stop 6.400 TL

LED Far en az 10.000 TL

Liste uzayıp gidiyor. Bence 40-50 bin TL ödemeye değmez. Satığ değiştirirseniz daha mantıklı.

@Littman  bahsettiklerinizden  temin etmek açısından sadece stopların ve jantlar servisten alabilirsiniz. Jantlar serviste pahali olacaktır. Ancak çıkma alabilirsiniz

Stoplar alınabilir orijinal olarak servisten alınabilir. 

Far olarak da 7.5 farları golf 7 ye uymaz. Onun için replika almanız lazım. 

Yani biraz araştırma yapmak lazım çıkma vs. 

Görsel olarak far için bir yenilik düşünürseniz osram'ın golf için üretilmiş farlarına da göz atabilirsiniz.

Tamamen ne beklediğiniz ile alakalı.. Elbette maliyeti de ona göre değişken..

(Bu arada fikir vermesi açısından aracınızın bir görseli ya da paketini yazarsanİz fikir alışveriş daha kolay olur)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Littman Aramıza hoşgeldiniz bu konuda kendinizi tanıtırsanız seviniriz.

Şahsen ben 7.5 kasayı beğenmiyorum. Yerinizde olsam masraf yapmazdım. İlla alacaksanız aracınızı satıp makyajlı kasaya geçebilirsiniz.

@ogzogz Hocam replika istemiyorum yarın bir gün sıkıntı felan çıkar felan başım ağrısın istemiyorum

@ogzogz Hocam replika istemiyorum yarın bir gün sıkıntı felan çıkar felan başım ağrısın istemiyorum
7.5 orijinal far golf 7 ye uymuyor montaj açısından. 

Bu sebeple de

replika far istemiyorsanız yukarıda paylaştığım osram fara göz atın. En azından garantilidir.

İşlevsel olarak da görsel olarak da ben memnunum..

@ogzogz Muayeneden geçme sıkıntısı olurmu muayene zamanında orjinallerini tekrar takmamız gerekirmi😀

@Littman sorun olmuyor diye biliyorum. Eğer ki çapraz yanan sinyal stop kombinasyonları gibi farklı kodlamalar yoksa muayeneden geçecektir.

Geri
Üst Alt