Golf 7 Deri Döşeme

Teşekkürler

Ben de düşündüm ama sonradan orjinal deriyi daha fazla beğendiğimi fark ettim.
Orjinal deri bir süre sonra parlak hale geliyor(2015 modelde öyle yeni modeller parlama yapıyor mu bilmiyorum) otobüs direksiyonu gibi oluyor ve bu parlaklıkta giderilmiyor o yüzden kaplama şart bana göre :)  

Maşallah çok güzel olmuş hocam güle güle kullanın 👍🏻, benimde aynı bej renk koltuklarımda şöför tarafında yıpranma mevcut satışa çıkartırsanız talip olabilirim parçasına :)  

@sezerc gayet şık olmuş, maliyet bilgisini de yazsaydınız keşke, formda merak konusu olacak bu.... :)  

@sezerc gayet şık olmuş, maliyet bilgisini de yazsaydınız keşke, formda merak konusu olacak bu.... :)  
Aslında önceki sayfada belirttim aradaki yazışmalarda var. Firmanın sitesinde de ayrıntılı araba tipi, deri tipine göre fiyatlar var. Normalde o fiyatların bir tık altına yapabilirsiniz. Peşin öderseniz daha da indirim yapıyorlar.

Maşallah çok güzel olmuş hocam güle güle kullanın 👍🏻, benimde aynı bej renk koltuklarımda şöför tarafında yıpranma mevcut satışa çıkartırsanız talip olabilirim parçasına :)  
Teşekkürler. Bugün fırsat bulunca alışveriş kısmında ilana koyacaktım eski kılıfları. 

@sezerc hocam işçiliğe hayran kaldım, sanki fabrika çıkışlı gibi, maşallah güzel günlerde kullanın

@sezerc Evet, sonradan gördüm. deri kılıf ile birlikte koltuk ısıtma da yaptırsaydınız süper olurdu.

Geri
Üst Alt