Golf 7 Deri Döşeme

Çok güzel görünüyor hayırlı olsun.

Evde ve işte kapalı otopark varsa yazın sıkıntı yok ama koltuk döşemeleri değişmişken içine ısıtma pedlerinden konulsa kış için de mükemmel bir donanımı aradan çıkartmış olurdunuz.
evet dediğiniz doğru. aslında ender elektronik bu tip bir uygulama yapıyor (orjinal vw). hatta Altunuç firması da kendisi orjinal vw olmayan ısıtma da ilave ediyor. fakat benim bütçem ancak bu kadarına yetti. aslında istanbulda havanın nadiren sıfır derece civarına düştüğünü düşünürsek soğukta çok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Güle güle kullanın hocam gercekten çok hoş olmuş, eger uzun sure binilecek ise kesinlikle yaptirilabilecek bir uygulama

Güle güle kullanın, çok hoş olmuş hocam... Bende de bu huydan var, arabaya güzel bir şey yaptığımda, cıkıp cıkıp bakıyorum :D :D

@sezerc hocam hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullanın. 

Bej renk için uygun parça kumaşı piyasada bulmak çok zor (en azından ben ararken bulamamıştım). Aracın koltuklarından çıkan kumaşlar için farklı bir planınız yoksa eğer bence parça parça satabilirsiniz. Hem birilerinin işi görülür hem de sizin maliyetiniz azalmış olur. 

@sezerc hocam hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullanın. 

Bej renk için uygun parça kumaşı piyasada bulmak çok zor (en azından ben ararken bulamamıştım). Aracın koltuklarından çıkan kumaşlar için farklı bir planınız yoksa eğer bence parça parça satabilirsiniz. Hem birilerinin işi görülür hem de sizin maliyetiniz azalmış olur. 
Teşekkürler.

Muhtemelen yarın onları da satışa çıkartırım. Dediğiniz doğru bej renk kılıf bulmak imkansız. Deri yapmaya bütçesi olmayanlar için fırsat olur.

Hayırlı olsun çok güzel olmuş, yalnız o kadar gitmişken keşke direksiyonu da alcantara falan yaptırsaydın müthiş olurdu :)  

Bu akşam 3 kez indim. Hanım istersen gelme arka koltuklarda yatarsın dedi  :p

@sezerc deri tutkusu :)

Güle güle kullanın. 

Güzel iş çıkarmış ,ustanın ellerine sağlık. Bu arada küllük de ince detay olmuş..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Altinuc iyidir, yillarin esnafi ehil insanlar. Araciniz guzel olmus gule gule kullanin.

Deri doseme icin koltuk isitma hatta koltuk sogutma sart bence. Gorunusu guzel ama isi sorunu problem.

Hocam hayırlı olsun, muhteşem olmuş. Güle güle kullanın inşallah.

8 saat önce, ogzogz yazdı:

Teşekkürler

Aracı 2015 yılında bir yaşında satın almıştım. Baktım eski sahibi küllüğü yürütmüş  :D  Ben de vw almanya sitesinden kodunu bulup servisten sipariş vermiştim. Almanyadan geldi. Ama şimdi olsa alamam herhalde euro kuru sebebiyle

Hayırlı olsun çok güzel olmuş, yalnız o kadar gitmişken keşke direksiyonu da alcantara falan yaptırsaydın müthiş olurdu :)  
Teşekkürler

Ben de düşündüm ama sonradan orjinal deriyi daha fazla beğendiğimi fark ettim.

Geri
Üst Alt