Yalnızca Golf R, GTI ve GTD ile gelen ışıklı LED kapı eşikleri (illuminated door sills)

Orijinal parçayı alabilmek için şase numarası istiyorlar, öyle kodu bilsende veremeyiz dediler, hatta bi R logo için sağolsun@umut abi bize yardımcı olmuştu, bu parçalar için ne derler acaba ama 500-600 lira gibi birşeye olsa çok güzel diil mi be :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Hocam vermek istememelerinin sebebi özel servisler yüzünden., Örneğin herhangi bir araç kaza sonrası kasko'dan onarımı için yetkili servis yerine özel servise başvurduğunda yada başvurursa., Aracın onarımı için gereken parçaların temini için sigorta şirketi tarafından atanan aracın hasar dosyasını takip eden eksper ofisine onarım için gereken parçaları bildirmesi gerekir.. Eksper firmasıda talep edilen parçaların temin edilmesi için yetkili servis ile görüşüp parçaların temini için onayı verir.. Bu aşamadan sonra onarım için gereken parçalar ellerine ulaştıktan sonra onarıma başlanır.. Eğer ki onarım aşamasında bir parçanın daha önceden tamir edilebilir olarak düşündükleri ama sonradan tamir edilemiyeceği ortaya çıkarsa yukarda yazdığım prosüdürü tekrardan uygulayıp zaman kaybetmek yerine bizzat parçayı kendileri temin etmek., ve parçanın ücretini de eksper ofisinde dosyaya yansıtırız ve ücretide sigorta şirketinden onarım ücretleri ve işçiliklerle birlikte alırız diyerek kendileri temin etmek için parçanın parça kodu gerekir ve bu aşamada ya tanıdıkları parçacılardan, olmazsa yetkili servislerden parça kodunu öğrenmek isterler.. ve yetkili serviste bunlarla uğraşmak istemediğinden parça kodunu vermek istemez git aracın hasar dosyasına bakan hangi eksper firması ise onla görüş o bize sipariş geçsin diye kesip atarlar.. Bizide sanki özel servis elemanı vs.. zannedip yada aynı kefeye koyup vermek istemezler.. Çünkü o parçayı sigorta şirketine daha yüksek fiyata yansıtıp kar etme durumları olabilmekte karşık durumlar var.. Ama hele bir aracı alalım sorun olmaz.., uzun yıllardır sigorta şirketinde hasar uzmanı olarak çalışan yakın arkadaşım vasıtasıyla parça kodunu her türlü öğreniriz..

Moderatör tarafında düzenlendi:

@forzaGilles Detaylı açıklamanız için teşekkürler, konuyu takipte olacağim uygun olduktan sonra böyle birşey ile aracımız çok daha özel olacak :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@forzaGilles

Değerli Ali Hocam;

Müthiş bir başlık olmuş..

Fakat ben neden bu tarihe kadar göremedim onu anlayamadım ve bunun için kendime kızdım..

Konuyu baştan sona inceleyen ve bütün detaylarını içeren ansiklopedik bir çalışma olmuş adeta. 

Ellerinize sağlık.

#Aliexpress TRY 85.52 21%OFF | Volkswagen Golf 7.5 Golf 7 2014--2019 paslanmaz çelik plaka kapı eşiği karşılama pedallı araba şekillendirici aksesuarları
https://a.aliexpress.com/_B0zevt
Aliexpres de isiksiz olani var

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mustik bunlar basit olanlar hocam. Arkadaşların dedikleri gayet hoş bir elitlik katıyor

Merhabalar bu ürünün 4 kapı için olanı aliexpreste mevcut. ordan sipariş gecilebilir.

Hatta kapilar icin 30 renk ambians isigida var linki soyle.

#Aliexpress TRY 2,037.57 | 30 renkler led ışık atmosfer ışığı VW GOLF 7 GOLF MK7 GOLF 7.5 https://a.aliexpress.com/_dYeX3tF

kapi esigi linkini bulamadim ne yazikki 

Ustteki 30 renk icin bcm si hight olanin bcm siz alip  montajini yapabilecegi bilgisini aldim saticidan.

Montaji yapip kodlama yapip isi bitirebilir.

@GkM_2015 merhabalar son durum nedir araştırmanız devam ediyor mu merak ettim ?

kodlama yapıldığında multimedya ekranıyla senkron mu çalışır acaba ?

@Ilhann hocam.merhaba urun daha elime ulasmadi birsey yapamadim bu sebeple ama evet medya dan degiatirince kapilarda degisecek.

Güzel aksesuar arteonlarda görüp heves etmiştim  lakin bu paralara daha faydalı modifikasyonlar yapmak bence daha mantıklı.konuyla ilintili olarak bir şey sormak isterim aliexpresste satılan en düzgün ışıklı olmayan krom kapı eşiği linkini paylaşabilecek varmı? Alıp kullanan memnun kalan var mı? Bazısının yazı tipi gerçekten cok berbat 

@caglar_61 yapacak bisey kalmayinca bide boyle bakmak lazim :( belki parasini hak etmiyordur yapincs gorucem artik.

@GkM_2015 hocam bence ümitsizliğe kapılma bence çok güzel olacak inşallah :D  seni takipteyim bende çok istiyorum

Geri
Üst Alt