Golf 7 İçin Parça Arayışı Anadolu Yakası (Tavsiye-Yardım)

ibragah

Üye
İsim
Agâh
Herkese iyi forumlar…

Golf 7 2014 Aracım için aşağıdaki parçaları İstanbul Anadolu yakasında uygun fiyatlara satan yer arıyorum. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler…

Golf 7 GTI Difüzör (Piano Black)

Golf 7 Oettinger Spoiler (LC9A Beyaz Boyalı olursa süper olur.)

Golf 7 Yan Marşpiyel ve Bıçakları

Golf 7 GTI Tampona Ön Lip (Bir kaç model var modeli isimini veya resminide eklerseniz öneri yaparken çok sevinirim. :) )

100lük Tek çıkış 2 Adet Egzoz Ucu (Aracım TDI olduğu için şuan sadece görünüm amaçlı Egzoz uçlarını taktırıcam. Soldaki tek çıkışa egzoz ucunu taktırabilirim ama sağdaki çıkış pasif olacak.) 

Teşekkürler ☺️ 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkese iyi forumlar…

Golf 7 2014 Aracım için aşağıdaki parçaları İstanbul Anadolu yakasında uygun fiyatlara satan yer arıyorum. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler…

Golf 7 GTI Difüzör (Piano Black)

Golf 7 Oettinger Spoiler (LC9A Beyaz Boyalı olursa süper olur.)

Golf 7 Yan Marşpiyel ve Bıçakları

Golf 7 GTI Tampona Ön Lip (Bir kaç model var modeli isimini veya resminide eklerseniz öneri yaparken çok sevinirim. :) )

110’luk Tek çıkış 2 Adet Egzoz Ucu (Aracım TDI olduğu için şuan sadece görünüm amaçlı Egzoz uçlarını taktırıcam. Soldaki tek çıkışa egzoz ucunu taktırabilirim ama sağdaki çıkış pasif olacak.) 

Teşekkürler ☺️ 
110luk egzoz ucu difüzöre sığmaz hocam sürtme yapar ve yüksek ihtimallede eritir 100lük muhtemel işinizi görür

28CB30DE-7EF0-4ECC-B90B-5283194F8840.jpeg

Geri
Üst Alt