Çift J far Aydınlatma Sorunu

Cabir

Yeni Üye
İsim
Cabir
Merhabalar 

Aracıma çift j far taktırdım akşamları sis farlarını açmadığımda önünü görme şansım yok . Kullanılan led ile alakalı mı yoksa farklı bir durum mu var destekletinizi rica ediyorum.

Kullandığın Led : niken marka

@Cabir öncelikle hoşgeldiniz, bi kendinizi tanitma bolumunden tanitmak forumda adetdendir :)

Bu konuda çok fazla bilgi var forumda aratip okursaniz fazlasiyla bilgi sahibi olursunuz konu acmadan önce.

@Cabir kullandığınız ampul ile alakalı. Led 360 kullanırsanız aydinlatma probleminiz çözülecektir.

Hayirli olsun 

@CemK ilk defa böyle bir platforma katılıyorum o yüzden acemilik diyelim. Öneri için teşekkürler :)

@Cabir Merhaba yeni ampül taktıktan sonraki değişimle ilgili yorumunuzu mutlaka yazın bende ampülleri değiştirmeyi düşünüyorum hangi marka taktıysanız onuda belirtirseniz sevinirim 

@Cabir mercekli farda led ampül bende kullandım 360 denen led içlerinde en iyisi lakin led ampül mercekli farlar için yeterli değil birde ön camın filmse çok kötü normal sürüşte gece görüş yok gibi birşey sadece karşıdan gelen yada önündeki araç ışığın şiddetini görüyor ama sen göremiyorsun görüntü sadece… 

mercekli far için en uygunu xenon kit özellikle kullandığın niken markasının xenon kitini de kullansan dünya varmış diyeceksin. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@nihat34 hayır led 360 benim için yeterli aydinlatma sağlıyor halojen far gire kat kat yeterli. Ama sizin beklentiniz nedir onu bilemem .daha iyi aydinlatms için tabiko metin hocamın dediğin gibi xenon kıt. 

@realunreal benim far mercekli nasıl bir performans verir bilemiyorum o yüzden konuyu açan beyfendi led 360 kullandıktan sonraki yorumunu yazarsa uygun olur 

@nihat34 covidten dolayı izoledeyim 1 hafta içerisin değişim yapacağım. Bilgi geçerim.

@nihat34Ürünü 704 TL ye aldım ve taktım , eskisine göre muhteşem bir değişim ve görüntü aldım . yağmurlu hava dahil çok memnunum herkese öneririm 

CDBF046B-8C72-410A-862B-05DA00CD61E8.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Cabir aldığınız ürün led 360 galiba bende 1 hafta olmadı xenon kite geçtim standart bi led ampül vardı xenon ampülüm standart çok kaliteli değil ama şu an baya memnunum yağmur da çamurda akşam uzun aydınlatmaya sahibim baya memnunum belki muayene den sonra osram felan alırım

[mention=23551]Cabir[/mention] aldığınız ürün led 360 galiba bende 1 hafta olmadı xenon kite geçtim standart bi led ampül vardı xenon ampülüm standart çok kaliteli değil ama şu an baya memnunum yağmur da çamurda akşam uzun aydınlatmaya sahibim baya memnunum belki muayene den sonra osram felan alırım
Ooooo hayırlı olsun xenonlar

Ampul ve balast nedir

Guncel maaliyet

Birde gece yol videosu bekleriz

Geri
Üst Alt