7.5 Golf için cam film

Aydo

Üye
İsim
Aydobaba
İyi akşamlar forum sakinleri İstanbul Anadolu yakasında cam filmi taktırmak istiyorum gitmem gereken yerleri sizlere sormak istedim yazarsanız uygun olur

Anadalu Yakasında 3M Batu Cam Filmi Tavsiye Ederim Bu Cumarteside Kendilerine Megane Götüreceğim İşçilikleri Çok İyi Yetkili 3M Bayisi 500-750-1000 Lira Fiyatları Var Cam Filmlerinin 

FFE93611-9EDA-46F1-8BAD-9C804F181927.jpeg

Winplus - Xpell Taşdelen civarında bir işletme . İnstagram hesaplarına bir göz atmalısınız :)   . Son 2 aracımı da burada yatırdım . Burada yaptırma kararı alırsanız bütçenize uyuyorsa seramik serisini şiddetle tavsiye ederim

@Netrodo hocam uzunçayırda mı yeri? Bgn gidip yaptıracağım o yüzden yerinden emin olmak için soruyorum. 

@Aydo 

bana göre, 

Anadolu yakasında Llumar Ahmet

Avrupa yakasında da Tanzer dir… 

@ibragah Bu Arada Geçen Cumartesi ve Bu Çarşamba İki Adet Megane Aracımızı Yaptırdık

Arka cama yaptırıp tavsiye eden var mi? Benim aracta karartmali cam yok arkaya da yaptirmak istiyorum ama orijinal gibi durur mu bilemedim

@ZaGani arka cam rezistanslardan dolayı orijinali gibi durmaz. genelde de yaptıranlar bunu bilerek yaptırırlar. sizde yaptırın ama iyi bir yere yaptırın. ön camı da sadece ısı yalıtımı için yaptıracaksanız şeffaf, renksiz yaptırın derim. ön cam için az da renkli olsa tehlike arz eder. 

@ZaGani arka cam rezistanslardan dolayı orijinali gibi durmaz. genelde de yaptıranlar bunu bilerek yaptırırlar. sizde yaptırın ama iyi bir yere yaptırın. ön camı da sadece ısı yalıtımı için yaptıracaksanız şeffaf, renksiz yaptırın derim. ön cam için az da renkli olsa tehlike arz eder. 
Ön cama hiçbir surette film yaptırmayın, şahsi tavsiyem.

Ön camdan ceza yedim, arabam trafikten men edildi. Meni kaldırmak için bütün filmlerin sökülmesi gerekiyor.

Memurun söylediğini yazıyorum; "-Ön camında film yoksa ceza yemezsin, yanlara bir şey demiyoruz ama ön camdan ceza yersen meni kaldırmak için tüm filmleri sökmen gerekir."

Ceza yediğim film llumar pp60.

Ön cama hiçbir surette film yaptırmayın, şahsi tavsiyem.

Ön camdan ceza yedim, arabam trafikten men edildi. Meni kaldırmak için bütün filmlerin sökülmesi gerekiyor.

Memurun söylediğini yazıyorum; "-Ön camında film yoksa ceza yemezsin, yanlara bir şey demiyoruz ama ön camdan ceza yersen meni kaldırmak için tüm filmleri sökmen gerekir."

Ceza yediğim film llumar pp60.
Memur yanlış bilgi vermiş . İlk çevirmede uyarı verirler trafikten men etmezler filmi sökmediniz ikinci çevirmeye aynı şekilde girdiniz bu sefer aracınızın meni için belge imzalarsınız . Bundan sonraki süreçte ise ön cam filmini sökersiniz  emniyete gidip aracınızı göstersiniz . 2-3 farklı araçla farklı seferlerde bu süreci işledik . 

Geri
Üst Alt