Volkswagen Orjinal Plakalık Arıyorum

Netrodo

Üye
İsim
Ömer Kaan
Merhaba Arkadaşlar,

Malum İstanbul Trafiğinde Yaşlı Bir Teyze Arkadan Bana Tıklattı Işıklarda. Tamponda Bişey Yok Ancak Orjinal Plakalığım Kırıldı. Doğuş Oto ya da Ankara'daki Herhangi Bir VW Servisinin Orjinal Plakalığı Takım Halinde Elinde Olan Varmı? Ne Kadardır Acaba? Ya da Fazla Olupta Vermek İsteyen Var mı?

@Netrodo abim Çankaya doğuşa git iste hemen verirler, bedelsizdir. bende Doğuş oto Ankara nın ki vardı ama o kadar iyi saklamışım ki ben bile bulamıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Culture33 Sorun şu, İstanbul'da yaşıyorum ama aracın plakası Ankara olunca normalde İstanbul servisi plakası vardı Ankara servisi yapayım dedim uyumlu olsun  :D

@OKAN7716 Aracın üstünde Acarlar servis plakalığı var Doğuş oto verirler mi? dövmesinler bizi  :lol:

@Musdi Bir sormak lazım ama Doğuş Oto yakınlarda yok hep İstanbul yetkili servisleri var internette 50 liraya buldum vericem artık galiba

@IBS6134 En yakın gerçek Doğuş oto bana 1 saat mesafede o kadar yol gideceğime burda grupta satan varsa veya fazla olup vermek isteyen varsa alayım diyorum 

@Culture33 Valla çok mutlu olurum şu plastik parçaya para vermekten kurtarırsınız beni  :lol:

Hocam kişiye özel plakalık yapan sitelere mesaj atın, "birebir orjinal doğuş plakalığı gibi" istiyorum deyin, yapıp göndersinler  :D

Geri
Üst Alt