Kim Nerede, Nasıl Ceza Yedi ?

en son osmancık 58 ile 199 TL . bunu da yatırmayacağım ve yatırmadım.ne zaman satarsam o zaman yatırırım yada 2-3 sene içinde faiz affı gelir zaten. 2-3 sene sonra değeri azalmış bi 199 Tl yatırırım.% 25 indirim var erken ödenirse ama üst üste gelen iki komik ceza olunca bende 2. sini yatırmama kararı aldım .tepki gibi .kime yapıyosak artık tepkiyi kimin umrunda . bakan dedi şunlar bunlar tepe radarları falan kalkacak diye. nerdee. aksine sayıları arttırılmış her yerde.

en son osmancık 58 ile 199 TL . bunu da yatırmayacağım ve yatırmadım.ne zaman satarsam o zaman yatırırım yada 2-3 sene içinde faiz affı gelir zaten. 2-3 sene sonra değeri azalmış bi 199 Tl yatırırım.% 25 indirim var erken ödenirse ama üst üste gelen iki komik ceza olunca bende 2. sini yatırmama kararı aldım .tepki gibi .kime yapıyosak artık tepkiyi kimin umrunda . bakan dedi şunlar bunlar tepe radarları falan kalkacak diye. nerdee. aksine sayıları arttırılmış her yerde.
İtiraz etme hakkı var diye biliyorum.

İtiraz etme hakkı var diye biliyorum.
itiraz hakkı var ama ordu da  ki radarlara eniştem itiraz etti. gelen 3 cevap ta aynı .otomatik cevap gibi .noktası virgülüne aynı cevap veriliyor. yapılan inceleme sonucu herhangi bir eksiklik yok onlar tarafından .her şey hukuka uygun. ceza gerekli de istanbul samsun yolu ya neredysy otoban sayılır 3 şeritli uluslararası yol. 58 ile ceza . Ödemiyorum ödemicem de.

5 ay önceki ceza bugün geldi. Beraber yolculuk ettiğim arkadaşlara 5-6 şer ceza geldi,bu ceza bana gelmeseydi benden şüphe edeceklerdi (mit) yahu:) tabela var yazı var:) Aracı da ben kullanmiyordum hanım kullaniyordu flaş patladığında kadrandaki hız 63 km idiIMG_4390.JPGIMG_4391.JPG

İki ay önce arkadaşın golf 6 sıyla gittik tedes'ler uykudaydı gibi:) 

Plakanın tek harfi kağıtla kapatılsa yine ceza gelir mi ? 

İki hafta önce radara girmişim ve 412 tl ceza geldi Ya yazık Kendi vatandaşına kazık atan bi sistem resmen

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Balıkesir ili  Edremit İlçesi  Altınoluk beldesinde   izmir yolunda    

192 ile sabit radara girdim ( çalışmadığını düşünüyorduk :)  )  672 türk lirasi kadar bi ceza ödemiştim

Balıkesir ili  Edremit İlçesi  Altınoluk beldesinde   izmir yolunda    

192 ile sabit radara girdim ( çalışmadığını düşünüyorduk :)  )  672 türk lirasi kadar bi ceza ödemiştim
Hocam ne zaman ödendi bu ceza ? Benim bildiğim 2 adet radar cezası tarifesi var. 

1- %10-30 arası 199 TL

2- %30 ve daha fazlası 412 TL

merak ediyorum tedes radarlarina karsi yurtdisinda satilan radar tespitler ise yararmi?yasak oldugunu biliyorum ama devletin vatandasini tuzaga dusurmesi karsisiinda yapacak baska birsey aklima gelmiyor

merak ediyorum tedes radarlarina karsi yurtdisinda satilan radar tespitler ise yararmi?yasak oldugunu biliyorum ama devletin vatandasini tuzaga dusurmesi karsisiinda yapacak baska birsey aklima gelmiyor
Polislerde o cihazları tespit edebilen cihazlar var Hocam, yakalanırsa cezası büyük diye biliyorum. 

Polislerde o cihazları tespit edebilen cihazlar var Hocam, yakalanırsa cezası büyük diye biliyorum. 
Polislerdeki "bizdeki cihazı tespit eden cihazın", "bizdeki cihazı tespit etmesini engelleyen cihaz" var mıdır acaba ?

Geri
Üst Alt