Boyasız Göçük Düzeltme ve Yer Tavsiyesi

bmrt95

Üye
İsim
Buğra
Herkese merhabalar.

Aracım sağ çamurluğunda tekerin hemen üzerinde fotoğrafta görüldüğü üzere bir göçük/ezik mevcut. Sanayide 1-2 yere gösterdim , çamurluğun o kısmı sert olduğu için düzeltmeye çalışırlarsa çatlayacağı ve boya isteyeceğini söylediler , boyasız çamurluğa boya sürdürmek istemediğim için yanaşmadım. Daha önce çamurluğun bu bölgesindeki hasarı boyasız düzelttirebilen var mı? Var ise Ankara'da önerebileceğiniz bir yer var mıdır?

Teşekkürler.

tamponfoto.jpg84c2adaf-1120-49be-9b67-e95d1aae6bdd.jpg2eafa0da-406a-49e4-b8c6-2e4ac7d2e189.jpg

Kurbanlık dananın sırt eti sert olur ama lezzetli olur. Bu dogruda 

Golfün çamurluğu sert olur göçüğü zor tamir olur?

Adamlar sallamış! 

300-350 ye direk full baba gibi olur.

Gecmis olsun

Göçükçü Yaşar Ustayı öneriyorlardı Ankara'da, bir bakın, geçmiş olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Göçükçü Yaşar Ustayı öneriyorlardı Ankara'da, bir bakın, geçmiş olsun.
Evet öneriliyordu.

Adam meşhur olunca , fiyatlarına %150 ötv koyup tahsilata başladı diyorlar .

O adam gereksiz  uçtu .

Usta mı ? Evet usta

@Savatage İyi ustalar genelde yüksek fiyat çekiyorlar ama fiyatı piyasanın çok üzerindeyse birdaha düşündürür tabi  :D

Evet öneriliyordu.

Adam meşhur olunca , fiyatlarına %150 ötv koyup tahsilata başladı diyorlar .

O adam gereksiz  uçtu .

Usta mı ? Evet usta
Alim ustadan pahalı olacağını sanmam ama Alim ustada ustamı usta.(dent teknik) @bmrt95 geçmiş olsun bu hasara  bahsettiğim usta benim tahminlerime göre 650tl civarı ister ama işinde çok iyidir.iki kez gittim ve memnun kaldım son işlemimde ucuza kacıp otozen adında bir yere gittim benim için büyük bir hüsran ve dönüşü olmayan bir yol oldu.Tercih sizin

@bmrt95Hocam göçük işlerinde malum parça vs. olmadığından olay direkt ustaya ve işçiliğine bakıyor. İki usta tavsiye edeyim ikisine de farklı zamanlarda araçlarımı yaptırdım, muazzam işçilikleri var. Düzgün insandır ikisi de. Fotodaki eziğin tamirinin de fazla bir meblağ tutacağını sanmıyorum. 

Göçük park şaşmaz-hasan usta

G&M Garaj ivedik-mecnun usta 

@bmrt95 Şaşmaz sanayi sitesinde Şimşekler oto göçük osman usta var. Bi çok aracımı götürdüm son derece memnun kaldım. Gidip bi fiyat alıp fikir danışmanızı tavsiye ederim

Geri
Üst Alt