7.5 dinamik kayar sinyalli led stop Soket ve Kablo hk.

[mention=20840]OGZHN92[/mention] hocam başka var mıdır aldığınız yerde bende alsam ya [emoji16][emoji23][emoji23]
Eğer satmayı düşünürseniz alabilirim montaj işi zor gibi duruyor [emoji23][emoji23]
Montaj isi zor mus mus da vayyy beee psikolojik yildirma politikasi

@Ofarukko Hahaha kardeşim ben 3 aydır bitcoinde para bekletiyorum sıfırını alcaktım. İstanbulda bir arkadaş satıyordu. Sıfır ayarında bi iki ufak çiziği var ama önemsiz, ayrıca@yavuzbattal ayrıca necati abi ustam zaten 😊 ona yaptıracağımda parçaları alacak biyer bulamadım. Doğuş otonun ilgisizliğinden nefret ediyorum sadece sorun o 😊

@Ofarukko o ismini vermek istemediğim firmada oydu. Diyorki şimdi sana ürünü satıcam, ustan yapamayacak beni arayacak ben tarif etmek zorunda kalıcam, o işe girmem dedi bitane dayı var orda, ya diyorum ki sen bana satacan sadece. Ben yaptırırım. Olmaz biz sadece montajını biz yaparsak verebiliriz kabloları diyor 😅

@OGZHN92 söyle aliexpresten gelsin ya uğraşma onlarla o zaman Salla boşver. Ya da servisten bulucaksın :) stopları alıyorsun bir de böyle şeyler üzüldüm valla

Soketler ya servisten yada çıkmacıdan. Ama genelde çıkmacı vermez tesisatı bozup. O sebeple servis en iyi çözüm. Yada AliExpress. İş kolay gibi ama inanın zor. Bir kere yaptım kodlaması 2 saat sürdü 😬. Acemiliğime geldi. Yapana kolay gelsin. 

@OGZHN92 alacağın soket bunlar. Ayrica buna ekstra olarak Bcm den Stoplara hat çekilmesi lazım. İşin ehli birisi ancak yapabilir. Bu linkte alacağın kablolar yalnizca bagaj kismi tesisatı içindir. Soketler de orijinal stoplara uyar. Hepsi var icinde.  
yapilacak islemler;

Bagaj trimi sokulecek

Dis stoplardan ic stoplara hat cekilecek,

Bcm den stoplara hat cekilecek,

Stoplarin bcm de kodlamasi yapilacak

Ekli dosyayı görüntüle 49197

Ekli dosyayı görüntüle 49198
Bu şema eski tip için. Makyajlı kasada biraz fark var. 

Geri
Üst Alt