Tampon boyası konusunda yardım

ZaGani

Katılımcı Üye

İsim
oguz
Arkadaşlar merhaba, aracıma takacağım bir tampon var. Fakat farkli renkte. Mecburen boyatip takacağım. Orijinali gibi olsun istiyorum. Dışarıda orijinal boya bulup boyatma şansım var mıdır? Sizce buna değer mi?

ayrica boyatmadan once uzerindeki boya vs sökülmesi gerekir mi? Kısacası neye dikkat etmem gerekir?

Teşekkurler

@ZaGani Boyalı tampon zımparalanır boyası tamamen kaldıırılır. Sonrasında astar ve üstüne boya + vernik atılır. Sorunsuz kullanılır. Boyayı yaptıracağınız yeri iyi seçin. Fırın boya yaptırın. Sıfır gibi olur :)  

@ZaGani Boyalı tampon zımparalanır boyası tamamen kaldıırılır. Sonrasında astar ve üstüne boya + vernik atılır. Sorunsuz kullanılır. Boyayı yaptıracağınız yeri iyi seçin. Fırın boya yaptırın. Sıfır gibi olur :)  
Çok teşekkür ederim. Peki boya renk tutturma islemi nasi oluyor acaba? Arac renk kodu yeterli olur mu? Bir de boya markasi secmem gerekir mi? 

Ayrica Ankara da tavsiye edilen bir yer varsa dogrudan oraya götüreyim.

@ZaGani Araç renk kodu yeterli olur. Aracınız beyaz değilse ton farkı olabilir. Sonuçta bir yer yıllanıyor. Diğer taraf yeni boyanmış oluyor

Ben tampon boyatmış biri olarak boya kodu yeterli olmuyor usta arabanın kalması gerektiğini söyledi arabayı bırakmayınca depo kapağını söküp bıraktım depo kapağına göre ayarladı boyayı ve renk ayrımı yok denecek kadar az bazı ışıklarda çok çok az belli oluyor ustayı iyi seçin sadece

Çok teşekkürler. Dediklerinizin hepsini dikkate alacağım. Çok faydalı oldu benim için.

Geri
Üst Alt