GOLF 7.5 J LED FAR AMPÜL TAVSİYESİ

Etzel34

Üye
İsim
Okan
Arkadaşlar replika j led far aldım içerisinde kısa ampüller yok bana önerebileceğiniz ampül marka modeli varmıdır önerilerinizi bekliyorum. iyi forumlar

Stark 360 kullanıyorum memnunum.Bilindik markaların 360 ledlerini kullanbilirsiniz.

Upvote 0
Merhaba farları nerden ve kaça aldınız acaba bende araştırıyorum. Ayrıca bu farlarda hangi kısımlar boş hangi kısımlar dolu geliyor ? Uzunlarınızda ne takılı örneğin ?

Upvote 0
@uranusgrey_golf bende sizin gibi acemiyim:) çıkma buldum 1300e aldım çift j far. kısa ampülleri yok onu araştırıyorum kısalar için ne alayım diye. uzunları gömülü geliyor zaten.

Upvote 0
Uyguna almışsınız. Peki farların üreticisi var mı yoksa direk made in china mı yazıyor ? Bazı replikalarda etiket görüyorum ben çünkü.

Upvote 0
@ogzdrk stark 360ın tam modelinizi görünce yazarsanız sevinirim baya model var ds3 ds2 gibi hangisini almalıyım bilemedim

Upvote 0
Almışken lumen değeri yüksek alın, photon modelleri var onlarıda tercih edebilirsiniz

Upvote 0
@tim3lord led xenon ve led ampül diye bir ayrım var modellerde bunu çözemedim uyumsuz bir ürün alıp uğraşmak istemiyorum bilginiz var mı

Upvote 0
@realunreal o şekilde yazdığımda bir çok model çıkıyor kast ettiğiniz hangi modeli ds 2 ds 3? yada başka bişeymi

Upvote 0
Selamlar, M8 360 led öneririm ben kendim de kullanıyorum memnunum. Çok fazla kişi de satın aldı ve memnun herkes benim gördüğüm kadarıyla... başka led ampuller çift j nin ampul deliği dar olduğu için girmiyor. Ya xenon ya da ince led ampul şart… 

Upvote 0

Geri
Üst Alt