Ön Cam Taş Sekmesi

EsXi

Üye
İsim
Kıvanç
Araç
Golf 7.5 Highline
Herkese selamlar, bugün otobanda giderken nereden geldiğini anlamadığım iki taş ön cama isabet etti. Camda iki tane ufak kırığım oldu. Camın fotoğrafını aşağıya ekledim bu şekilde kullansam kış aylarında herhangi bir sorun olur mu? Muayeneye gittiğimde bir sorun teşkil eder mi?

IMG_20210718_191521.jpg

herhangi bir olumsuzluk olacağını sanmıyorum. ufak bir yüzeyini traşlamış camın. Geçmiş olsun hocam.

Upvote 0
Benim aracımda bunlardan çok vardı hiç birsey olmuyor sıkıntısız kullanabilirsiniz. Geçmiş olsun. 

Upvote 0
Göründüğü kadarıyla kırık da yok çatlak da. Ön camlar çift katmanlı oluyor zaten, sizdeki ön katmanı bile çatlatmamış. Polisaj ile düzeltilebilir diye düşünüyorum. Yine de burada fotoğraf üzerinden yorumlayıp karar vermek sağlıklı olmayabilir, bir camcıya göstermelisiniz.

Bu arada görüşü etkilemeyen ve kırık olmayan ufak çatlaklar muayenede hafif kusur olarak geçiyor. 

Upvote 0
Göründüğü kadarıyla kırık da yok çatlak da. Ön camlar çift katmanlı oluyor zaten, sizdeki ön katmanı bile çatlatmamış. Polisaj ile düzeltilebilir diye düşünüyorum. Yine de burada fotoğraf üzerinden yorumlayıp karar vermek sağlıklı olmayabilir, bir camcıya göstermelisiniz.

Bu arada görüşü etkilemeyen ve kırık olmayan ufak çatlaklar muayenede hafif kusur olarak geçiyor. 
Biraz moralim bozuldu ama elimden gelen bir şey yok. Cam çizik giderme işlemi yaptıranlar genellikle yaptırmayın daha beter olur diyor o yüzden şu anlık ellemeyeceğim. Gözümü de çok rahatsız etmiyor zaten. Yanıtınız için teşekkür ederim.

@Kingslayer @OKAN7716Yanıtınız için teşekkür ederim :)

Upvote 0

Geri
Üst Alt