2021 Vag grubu araçların brake abs unit security access şifresi

Ts61

Üye
İsim
M.can
Arkadaşlar Merhaba; 

2021 araçların abs ünitesi security access kodu nedir?Fren diskleri kurutulmasını kapatacaktım otomatik 20103-40168 atıyor obdeleven, yanlış kod diyor.40304 vs. Başka numaralar denedim kabul etmiyor.

Bende de 2021 Caddy var ama hiç bir değişiklik yapamadım daha. ABS ünitesine girmeyi hiç denemedim daha ama müsait olduğum zaman denerim aynı sorun bende de olacak mı. Ben de vag kablosuyla Bazı ünitelere girebiliyorum ve security acces 20103 kodunu kabul ediyor. 09-Cent.Elect. ünitesinde security access 31347 kodunu kabul etmiyor. Yeni 2021 araçların bazı ünitelerinde çeşitli korumalar var sanırım.

Ross-Tech sayfasında yeni araçlar için SFD korumasından bahsediliyor ama şimdilik üretilen çözümleri ben hiç denemedim bilgisi olan deneyebilir yada siz de deneyebilirsiniz. Sonucu yazarsınız. Link => 1-Ross-Tech  2-Ross-Tech

Düzenleme:  Abs ünitesinde security access kodlarını maalesef bende de kabul etmedi. Yeni modeller için 21.3 0 vag kablosu fiyasko. Bekleyelim bakalım güncellemelerde düzelme olacak mı..

Şimdi bir kod buldum 44595 Fren disk kurutması için denemende fayda var.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt