Klimatronik arızası (klima kontrol paneli)

aey14

Yeni Üye
İsim
Ahmet
Aracımın paneli arızalandı,çıkma olarak 750 TL istiyorlar sanayid (eskisini alarak)

Tamir edilebilir mi acaba ,benzer bir sıkıntıyla karşılaşan oldu mu forumda ?

IMG_20210707_130309.jpg

Upvote 0
@Kysr038 Evet gördüm bu ilanı ama benim araçta koltuk ısıtma yok,uyum sağlar mı bilemedim,benimki tamir olabilir mi araştırayım dedim.

Upvote 0
@agacmalzeme benimkine elektrik geliyor klimayı açıyor anacak fonksiyon tuşlarının hiçbiri çalışmıyor,sıcaklık ve fan ayarı yapamıyorum,ışıklar da yanmıyor.

Upvote 0
@aey14 Merhaba arkadaşlar benim ilanı paylaşmışlar teşekkür ederim.Ürün uyum sağlar problemsiz kullanabilirsiniz.İleride ısıtma da yapabilirsiniz.Ped ve kablolarını satın aldığınızda.Onlarda mevcut bende düşünürseniz.

Upvote 0
@aey14 Merhaba arkadaşlar benim ilanı paylaşmışlar teşekkür ederim.Ürün uyum sağlar problemsiz kullanabilirsiniz.İleride ısıtma da yapabilirsiniz.Ped ve kablolarını satın aldığınızda.Onlarda mevcut bende düşünürseniz.
Öyle mi..bilmiyordum,aracı yeni aldım çok bilgim yok,ne kadar olur komple fiyatı o zaman ?

Upvote 0
Öyle mi..bilmiyordum,aracı yeni aldım çok bilgim yok,ne kadar olur komple fiyatı o zaman ?
Tek paneli foruma özel 600 liradan veriyorum ısıtma pedleri ve kablo tesisatını da dahil ederseniz toplamda 2100 liradan verebilirim.Ürünler orjinaldir.

Upvote 0
Tek paneli foruma özel 600 liradan veriyorum ısıtma pedleri ve kablo tesisatını da dahil ederseniz toplamda 2100 liradan verebilirim.Ürünler orjinaldir.
Hocam teşekkür ederim,araca zaten çok masraf ettim,o kadar bütçem yok maalesef

Upvote 0

Merhaba geçmiş olsun, ben de arızalı panelin aynısından mevcut düşünürseniz görüşelim. 

Upvote 0

Geri
Üst Alt