BAGAJ AÇILDIĞINDA İÇ AYDINLATMA IŞIKLARININ OTOMATİK YANMASINI ENGELLEMEK

Hayırlı olsun@Ender Hocam [emoji4]

iPhone using Tapatalk

bunu bende yapayım. mantıklı geldi.bagaj kapağını açmadan önce ön veya arka kapıları açacağız. yine öncesinde iç ışıklar yanmayacak mı?

uygulamada nasıl oldu?

@Ender
Orhan Hocam sadece bagaj kapağını açtığında iç aydınlatma yanmıyor. diğer şekilde denemedim test olarak ama bir ara bakarım onada [emoji1]

One Life Live it.!!!

benim senaryo anlaşıldı değil mi?

bagaj kapağını açmadan önce araçtan inip kapıyı açmak gerektiğinden zaten iç ışıklar yanmış olmayacak mı? buna bakmak lazım. 

@Ender

Hayırlı olsun@Ender Hocam
emoji4.png

iPhone using Tapatalk
@erkanz Teşekkürler  :('

bu kodlama süper oldu ya bende zaten düşünüyordum nasıl onu engelleriz diye çaresi golftutkusundaymş :)  hemen yapıyorum bunu teşekkürler hocalarım :)

Merhaba üstadlar,

Bu özelliği aktif ettikten sonra son zamanlarda bir şey dikkatimi çekti. Araçla seyir halinde veya değilken araçtan inip kilitleyene kadar arka tavan lambaları yanıyor. Acaba bununla bir ilgisi var mıdır? Düğmelere bastığımda da herhangi bir değişiklik olmuyor. Acaba kaçırdığım bir nokta mı var? Teşekkürler

Teşekkür ederim şimdi yaptım iyi oldu bu

@Kysr038  Ben bu kodlamayı yaptım ancak bagajı açınca içerdeki aydınlatma yanıyor.

Nasıl olunca yanmıyor bilgi var mı?

Kodlamayı tekrar tekrar kontrol ettim doğru.

@Kysr038  Ben bu kodlamayı yaptım ancak bagajı açınca içerdeki aydınlatma yanıyor.

not active yapınca istediğinizi vermesi gerek. kapı açıkken bagajı açmayı deniyor olabilir misiniz? 

Kapıyı kilitleyin ışıklar sönmüş olur

sonra kumandadan sadece bagajı açın, içeri aydınlatmalar yanmayacak

Kapıyı kilitleyin ışıklar sönmüş olur

sonra kumandadan sadece bagajı açın, içeri aydınlatmalar yanmayacak
Ya da 30 sn bekleyip iç aydınlatmanın tamamen sönmesini de bekleyebilirsiniz. Ondan sonra bagajı açtığınızda iç aydınlatma yanmıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Test ettim.

Ancak şimdi bagaj düğmesi ile bagajı açıp baktım iç aydınlatma yanmıyordu.

Yaklaşık bir saat önce arabayı parkettim arabadan iniip bagajı açtım o zaman yanıyordu.

Test ettim.

Ancak şimdi bagaj düğmesi ile bagajı açıp baktım iç aydınlatma yanmıyordu.

Yaklaşık bir saat önce arabayı parkettim arabadan iniip bagajı açtım o zaman yanıyordu.
Evet kontak çıkardıktan sonra, kapıları kapatsak bile iç aydınlatma 30 sn gecikme ile söner.

O yüzden iner inmez denediğinizde olmuyor

Geri
Üst Alt