Golf 8 havuzlu paspas ve bagaj havuzu ..

Dreambx

Yeni Üye
İsim
ibrahim
Merhaba arkadaşlar.. Golf 8 impression için tam uyan havuzlu paspas ve bagaj havuzu önerebilir misiniz? Genelde ön paspasların uygun , arka paspasların oturmadığından sözedilmiş..  Kaliteli de olursa fena olmaz..

Merhaba Hocam, bence yetkiliden orijinal alınmalı. 

Merhaba arkadaşlar.. Golf 8 impression için tam uyan havuzlu paspas ve bagaj havuzu önerebilir misiniz? Genelde ön paspasların uygun , arka paspasların oturmadığından sözedilmiş..  Kaliteli de olursa fena olmaz..
Sahhler diye bir marka var kalitesi güzel, ben aracı aldığımda golf8 icin havuz paspas yoktu bende göz kararı  ölçülerin golf7 ile ayni gibime geldi ve denemek icin aldım tam uydu problem yok benimki impression ama life style pakettlerde koltuk altı bataryalar olduğundan onlarda uyum sorunu olmuş diye duydum. Sizin araca uyar. 

Bagaj havuzu olarak hali bagaj havuzu öneririm orjinal kalitesinde n11 de filan var bakabilirsiniz golf 8 icin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sahler paspas 10 numara, tavsiye ederim. Kullanılan malzemesi de kaliteli, yıkayınca da simsiyah tertemiz oluyor. Mat bi malzeme olduğundan kaliteli hissi var.

CPH1931 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Foruma hoşgeldin beşgittin iğnelemelerine girmeyeceğim. Bu konunun, üyelerin önüne geçebileceği bir durum olmadığı aşikar. Yine de yeni gelene hoşgeldin demek lazım.

@Dreambx Hoşgeldiniz. Forumun arama bölümünü kullanarak istediğiniz bilgilere daha kolay ulaşabilirsiniz. Mesela:

@yunusaktas91 

Foruma hoşgeldin beşgittin iğnelemelerine girmeyeceğim. Bu konunun, üyelerin önüne geçebileceği bir durum olmadığı aşikar. Yine de yeni gelene hoşgeldin demek lazım.

@Dreambx Hoşgeldiniz. Forumun arama bölümünü kullanarak istediğiniz bilgilere daha kolay ulaşabilirsiniz. Mesela:

Hoşbulduk  arkadaşım .. Teşekkürler .  Model yeni olunca bilgi karmaşası yaşanmış  sanırım.. Golf 8  life-style ile manuel için bataryalardan dolayı paspaslar farklı kesinlikle .. İlgilenen arkadaşlara çok teşekkürler. Sahler firmasıyla görüştüm . Sipariş ve sonucu ayrıntılı olarak paylaşacağım .. 

Arkadaşlar impression için golf 7 sahler paspaslarım   süper oldu.. Yalnız arka paspaslar için düğme yapılmamış boşta duruyor.. Ölçüler tamm.. İlgilenen yardımcı olan  arkadaşlara  çok teşekkürler.. 

Yalnız HBH bagaj havuzu taban aşağı indirilirse uymayacak sanki..  Bagaj tabanını indirirsek  havuzu kullanmıycaz demek oluyor.. 

Arkadaşlar impression için golf 7 sahler paspaslarım   süper oldu.. Yalnız arka paspaslar için düğme yapılmamış boşta duruyor.. Ölçüler tamm.. İlgilenen yardımcı olan  arkadaşlara  çok teşekkürler.. 

Yalnız HBH bagaj havuzu taban aşağı indirilirse uymayacak sanki..  Bagaj tabanını indirirsek  havuzu kullanmıycaz demek oluyor.. 
Evet etsi olmayan impression da dediğim gibi uyuyor, bagaj havuza gelirsek HBH zaten üst kademe icin uyumlu bende almayi düşündüm ama bazen alt kademeye almam gerekiyor bu seferde uymuyor ondan almadim yoksa önceki aracimda cok mennundum aracımın orjinal taban örtüsünden daha kaliteliydi. 

Düğmelerin olduğu poşedin içinde vida gibi iki aparat olması lazım. Arka tarafın zeminine monte ederek önler gibi düğmeli hale getirebiliyorsunuz.

Bagaj havuzları alt kademeye uymuyor doğrudur. 

Arkadaşlar bagaj hacmi tabanı indirirsek mi 380,  yoksa orijinal halinde mi  380 lt..  

Vw bora dan Golf 8 imp.  e geçtiğim için bazen bagaj sıkıntısı yaşayacakmışım gibi  endişeleniyorum.. Toplam  3 kişi olacak araçta , olmazsa tekli koltuğu indirip genişletirim diye düşünüyorum

Arkadaşlar bagaj hacmi tabanı indirirsek mi 380,  yoksa orijinal halinde mi  380 lt..  

Vw bora dan Golf 8 imp.  e geçtiğim için bazen bagaj sıkıntısı yaşayacakmışım gibi  endişeleniyorum.. Toplam  3 kişi olacak araçta , olmazsa tekli koltuğu indirip genişletirim diye düşünüyorum
Alt kademede 380 lt

Geri
Üst Alt