2015 Highline Tabela Okuma

coreysekiz

Yeni Üye
İsim
Ali Fuat
Merhaba arkadaşlar , Aracımda dinamik far asistanı var , dikiz aynamda iki tane kamera var gibi gözüküyor, Tabela okuma özelliğini kodlama ile açmam mümkün mü ?

2015 model highline 

WhatsApp Image 2021-06-29 at 18.07.10.jpeg

WhatsApp Image 2021-06-29 at 18.07.11.jpeg

Bu fotoğraftaki kamera degil, yagmur ve far sensörü size serit takip kamerasi lazim sanirim. Kamera olmadan dinamik far asistani olmuyor diye biliyorum sizin arac uzunlari kendisi acip kapatiyor mu ?

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınızda (PFD) Dynamic Light Assist kodlu donanım yok hocam. Dolayısı ile ön camınızda kamera da yok arkadaşların dediği gibi. Şerit takip ve ya tabela okuma açmanız mümkün görünmüyor.  

Moderatör tarafında düzenlendi:
(18) Volkswagen Golf (Dynamic Light Assist) - YouTube

bu videoyu izledikten sonra benim aracımda vardır diye düşündüm, dikiz aynasındaki o şeyleride onun kamerası zannettim, adamlar 2012 golf highline aracına koymuşlar videoda, benim aracım 2015 ama yok mu , beynim yandı

(18) Volkswagen Golf (Dynamic Light Assist) - YouTube

bu videoyu izledikten sonra benim aracımda vardır diye düşündüm, dikiz aynasındaki o şeyleride onun kamerası zannettim, adamlar 2012 golf highline aracına koymuşlar videoda, benim aracım 2015 ama yok mu , beynim yandı
Bu videodan bahsediyorsanız:

Evet bu opsiyon sizde yok. Yıl ile alakası yok aslında bu bir opsiyon. Aracınızı alırken PFD kodu ile ekletirseniz aracınızın ön camına kamera geliyor ve bu kamera yolu izliyor. Sizde sadece ışık sensörü var ön camda, yeterli ışık olmadığı zaman farlarınızı yakıyor o kadar. 

Geri
Üst Alt