LLumar Air80 ön ve Atr Sunroof Cam Filmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@AhmetCakmak teşekkür ederim :)  ilk olarak merak ettiğim hangi seri için bu fiyatı aldınız ? Bir de standart 5 cam için ön cam ve sunroof dahil olmamak üzere o fiyatı vermişlerse bir sıkıntı var gibi. Eğer sunroof dahil edilmişse fiyat normal. Aracınız da komple cam tavan varsa fiyat yine yukarı çıkıyor. Mesela sunroofa 300 aldılar benden, cam tavan olsaydı iki katını alıcaklardı yada daha fazlasını.
ATR serisi 1200 TL dediler hocam 5 cam için. Sunroof ve ön cam için bir şey sormadım oralara düşünmediğim için. Q2 sunroofu Passat ve Golf ile aynı. Belki büyük bir araç sanıp öylesine fiyat vermişlerdir. :)  Sonra da aramadım uğraşmamak için, haftaya başka bir yerde yaptıracağım. Ama yine de söylediğiniz fiyatlar piyasadan 100 lira civarı uygun. 3-4 farklı LLumar bayi aramıştım AFM olanlar hariç. 1000-1200 TL aralığında fiyat söylediler Q2 için. 

@AhmetCakmak anladım, aracınıza da baktım. Standart 5 cam büyük de değil. Şimdi tekrar baktım instagram sayfalarına. Altlara gidildikçe fiyat listesi paylaşmışlar. Ben o fiyatları önüme koyup aramıştım. Birebir ordakilerini söylediler bana hatta sunroof 350 lira yazmasına rağmen 300 aldılar :)

@EMR-Garage hocam artık lumar yapmıyoruz diye başka bir forumda yazmıştınız yanlış hatırlamıyorsam dh idi. yeniden mi başladınız? Birde en son sizde lumar atr yaptırdığımda lumar garanti kartından vermemiştiniz bu konudaki son durum nedir acaba? 750 tlye taksit oluyor  mu son olarak?

@EMR-Garage  2016 yılında passat aracıma llumar atr35 5 cam film yaptırmıştım. Herhangi bir söküm işlemi yapılmadan sorunsuzca kullandım.

Emr garage bu konuda iyidir tavsiye ederim.

@enesdemiray dolar enflasyondan sayılmıyor ya, dolara %30-40 artış oluyor ama ürünledeki artış %100. kaput ve çamurluk koruması için bir fiyat alayım ne diyecekler. 

Kaput filmi ve 2 çamurluk indirimli fiyatı ............. TL. Fiyatı yazmaya elim varmadı....

Moderatör tarafında düzenlendi:
1-2 sene önce ithal cam filmlerine ek gümrük vergisi geldi, fiyatlar bu nedenle ekstra arttı.

bu arada Türkiye'ye llumar IRX serisi gelmeye başlamış, aracını uzun süre kullanacaklara tavsiye ederim, kağıt üzerine teknik verileri çok iddali.

12a90e8db6dc2261275deaf964a56857.jpeg

@EMR-Garage hocam artık lumar yapmıyoruz diye başka bir forumda yazmıştınız yanlış hatırlamıyorsam dh idi. yeniden mi başladınız? Birde en son sizde lumar atr yaptırdığımda lumar garanti kartından vermemiştiniz bu konudaki son durum nedir acaba? 750 tlye taksit oluyor  mu son olarak?
Artık 3M bayisiyiz ama elimizde air ve atr serisi mevcut. LLumar bayisi olmadığımız için garanti kartı veremiyoruz. Garanti konusunda LLumar zaten üretim hatalarını karşılıyor. Üretim hatası zaten olmuyor filmde varsa uygulama yapmıyoruz. İşçilik hataları konusunda zaten hassas bir firmayız en küçük hatada değişim yapıyoruz. 4 taksitle ödeme yapabilirsiniz.

@EMR-Garage çok iyi güzel diyorsunuz da bana istanbul lazim 5 camdada da eski filmleri sökmek lazım resistans bozulabilir diyorlar neyse, istanbul lazim istanbul 😅😅

Ön cam filmi kaç numaraya kadar yasal ya da yasal mı? Güneşe alerjim var doktor raporu alsam ilaçlarımı göstersem ceza yemekten kurtarır mıyım? Güneş kremi kullanıyorum D vitaminim düşüyor, kullanmıyorum feleğim şaşıyor ne yapacağım bilmiyorum :D

Ön cam filmi kaç numaraya kadar yasal ya da yasal mı? Güneşe alerjim var doktor raporu alsam ilaçlarımı göstersem ceza yemekten kurtarır mıyım? Güneş kremi kullanıyorum D vitaminim düşüyor, kullanmıyorum feleğim şaşıyor ne yapacağım bilmiyorum :D
Hocam Llumar air 80 ısıyı çok iyi kesiyor ve dışarıdan da filmli olduğu belli olmuyor. Açıkçası sadece ön cam için 700-800 tl pahalı ama işini fazlasıyla yapan bir cam filmi. 

@AhmetCakmak Benim diğer camlardaki filmlerde lumar ama cinsi nedir bilmiyorum karanlık görünmesine rağmen içerden bayağı aydınlık arka camda bir iki yerde baloncuk var onu gösterirken ön cama yaptırmayı düşünüyorum. 

4671B861-3ADC-492B-BFD4-A894D81A14B1.jpeg

1E9F0838-EA77-4AD1-A154-BD923F035C71.jpeg

FFDE2BA0-9AD3-498D-A940-B5F203BD520A.jpeg

F2A1A2AF-6FB8-4673-A17E-9F32CB19AF78.jpeg

Air 80 ısıyı yüzde 40 mı kesiyor, ben daha fazla biliyorum, tek başına ön cama kadar pahalı bir filmin yüzde 40 ısı kesmesi bence az. Ben daha fazla kesiyor diye biliyorum. Bir de sunrooflarda perdeniz yok diyemi film yapıyorsunuz, güneş vurunca perde ısıyı kesiyor zaten.

Sadece ön cam için, film hariç (sökme olmadan) işçilik ücreti nedir ortalama olarak fikri olan var mı?

@serkan_kala ön cam filminde herhangi bir yasal sınır yok. Hiçbir şekilde film istenmiyo. Cezadan kurtulacağınızı sanmıyorum açıkçası :)  Polise kalmış bir durum birazda. Ben özellikle yaptırmadan bir hafta önce kendi isteğimle polis çevirmesine girdim. Polise durumu anlattım. Dedim ön cam için en açık şekilde cam filmi yaptırsam sıkıntı olur diye. Oluyo dedi ön tarafta kurallar gereği hiçbir şekilde cam filmi istenmiyo dedi. Ceza yazıldıktan sonra da şubeye gidilmesi gerekiyo diye biliyorum. Cezamı ödedim, cam filmimi söktürdüm diye orada bakılıyomuş. Bir söz vardı fakir ev soyarken gece dolunay olur diye. Herkes ön cama film yaptırır bir şey olmaz, siz yaptırırsınız ceza yersiniz. Karar sizin :)  

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt