Manevra Frenleme İşe Yarıyormuş :)

@Skyline Manevra Frenleme destekli Park Modülü ve Arka Abs Sensörleri gerekiyo. Değişimleri çok kolay, gerisi kodlama.

@KaanU 2017 model highline golf 7.5 aracım bende de var. 2017 model araçlarda paketlerde ki farklılıklardan kaynaklı olabilir.

2 koltuk altında çekmecede mevcut bende 2018 den sonra olmadığını öğrendim. İlginç bir anlayışı var doğuş otonun. 

Manevra frenleme süper bir özelliktir

Amaaa...

7km/h üstünde calismaz..... Hic ama hiccc!! calismaz, aci bir sekilde tecrübe edilmsitir, o yüzden teknolojiye selam, dikkatli olmaya devam..

@KaanU Sanırım donanımdan ziyade üretim tarihi ile ilgili bir durum. 2017 ilk üretim olanlarda yok galiba. Ayrıca emin olmamakla birlikte 2017 model tüm araçlarda abs sensörleri fren destekli, park modülü de son nesil 5qa olanlardan diye biliyorum. Yani abs sensörü ve park modülü değiştirmeden yalnızca park modülüne flash atılıp gerekli kodlamalar yapılarak bu özellik 2017 modellere kazandırılabilir mi diye işi bilenlere sormak lazım.

@KaanU Sanırım donanımdan ziyade üretim tarihi ile ilgili bir durum. 2017 ilk üretim olanlarda yok galiba. Ayrıca emin olmamakla birlikte 2017 model tüm araçlarda abs sensörleri fren destekli, park modülü de son nesil 5qa olanlardan diye biliyorum. Yani abs sensörü ve park modülü değiştirmeden yalnızca park modülüne flash atılıp gerekli kodlamalar yapılarak bu özellik 2017 modellere kazandırılabilir mi diye işi bilenlere sormak lazım.
Vcds ile bağlanıp parça kodlarına bakmak lazım belki de dediğiniz gibi sadece yazılımla hallolur çok sanmıyorum ama. 

Güzel özellik hemen hemen hergun hatırlatıyor kendini sagolsun [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt