Tercihen Avrupa Yakası cam filmi tavsiyesi

AhmetCakmak

Yönetici
İsim
Ahmet Çakmak
Selamlar dostlar,

Ön cam hariç cam filmi yaptırmayı planlıyorum. Yakın zamanda Avrupa veya Anadolu Yakası'nda yaptırıp memnun kaldığınız yer varsa inceleyebilirim. 

Tanzer ve AFM Bahçelievler'i yarın arayıp fiyat alacağım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
“llumar ahmet” var kadikoy tarafinda, cok iyi isciligi vardir. 5 tane arac yaptirdik simdiye kadar cok memnunum.

on cama da yaptirin bence,, air80 ya da atr50

Anadolu yakasında daha önceden detailworks de bir öncesi llumar Ahmet’te çalışan eli çok temiz bir dostumuz var. 3 sene oldu ben görüşmeyeli. Kendi yerini açtı diye biliyorum. Siz bi araştırmanızı yapın @AhmetCakmak hocam. Ben kendisine yaptığı işçilik için sonuna kadar kefilim. Düşünürseniz haberleşiriz. 

“llumar ahmet” var kadikoy tarafinda, cok iyi isciligi vardir. 5 tane arac yaptirdik simdiye kadar cok memnunum.

on cama da yaptirin bence,, air80 ya da atr50
Sağolun Ahmet abi. Orayı duymuştum, daha önce yine siz tavsiye etmiştiniz sanırım başka konuda. O tarafa geçecek olursam arayıp fiyat alırım muhakkak.

Anadolu yakasında daha önceden detailworks de bir öncesi llumar Ahmet’te çalışan eli çok temiz bir dostumuz var. 3 sene oldu ben görüşmeyeli. Kendi yerini açtı diye biliyorum. Siz bi araştırmanızı yapın @AhmetCakmak hocam. Ben kendisine yaptığı işçilik için sonuna kadar kefilim. Düşünürseniz haberleşiriz. 
Sağolun hocam duruma göre sizinle haberleşeyim. Cam filmi Llumar olup yaptığı işçilik iyi olduktan sonra a yada b yeri pek farketmiyor benim için.

• Beğen
Tepkiler: Nfk
@AhmetCakmak cam filmi llumar ve işçilik olarak çok titiz bi arkadaş. Nasip kısmet hocam. Ne zaman isterseniz iletişime geçeriz.  (y)

Hocam tercihen Avrupa yakası demişsiniz ancak Anadolu yakasında Llumar Ahmet'i ben de tavsiye ederim. Hem mevcut kullandığım aracıma hem de önceki aracıma kendisi uygulama yapmıştı çok memnun kalmıştım. Ayrıca gayet alçak gönüllü ve iyi bir esnaf izlenimi bırakmıştı bende. 

@ahmet306 Anadolu yakası lumar Ahmet tek geçerim . Telefonda fiyat alabilirsiniz. Giderseniz yanında hediye olarak, Kadıköy havası almış olursunuz 😃

@AhmetCakmakhocam fiyat bilgisi alma şansınız oldu mu bilgi verebilir misiniz? teşekkürler
İstanbul'daki AFM hariç diğer konudaki LLumar Ahmet'de dahil olmak üzere 4-5 Llumar bayisini aradım, 1000-1200 tl civarı hepsi. AFM son yorumlarında epey olumsuz tecrübe yaşayanları gördüğüm için AFM aramadım. 

@ahmet306 Gece yol gidenlere öncam filmi kesinlikle önermiyorum.
Ne kadar kalite olursa olsun görüşe olumsuz etki ediyor.

He ben kurşun geçirmez yapacağım aracı diyorsanız o zaman tamam ön camada çekilir.

Geri
Üst Alt