Tiguan fiyat yorum talebi

Biraz önce Doğuş Oto ile görüştüm.

2021 Standart RLine   535.000 TL.

2021 full+full RLine      605.000 TL.

2020 full+full RLine 2. el   560.000  (malum sitede var)

Bu durumda 2. el almak için bile yaklaşık 200.000 TL. artı para gerek.

Sıfır için ise 250.000 TL.

Ben vazgeçmek üzereyim.
hocam vazgeç tabi, dış makyaj ve içerideki bazı ufak tefek değişiklikler haricinde temelde aynı arabaya binmiş olacaksınız. belki tek önemli farklılık 1.5tsi ve yeni gelen 7 ileri ıslak kavrama şanzuman. fakat yıllardır kendini ispatlamış 1.4tsi varken bu da çok önemli değil bence.

asıl değişiklik Golf 8 alt yapısı üzerine yapılacak tahmini 2023 gibi çıkacak Tiguan mk3'te olacaktır, ben olsam onu beklerdim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@aydancanSıfır standart rline alıp yavaş yavaş aracı doldurmak da bir opsiyon.

Biraz önce Doğuş Oto ile görüştüm.

2021 Standart RLine   535.000 TL.

2021 full+full RLine      605.000 TL.

2020 full+full RLine 2. el   560.000  (malum sitede var)

Bu durumda 2. el almak için bile yaklaşık 200.000 TL. artı para gerek.

Sıfır için ise 250.000 TL.

Ben vazgeçmek üzereyim.
para sizin keyif sizin hocam. yerinizde olsam aracı satmazdım. Maşallahı var canavarınızın  :masallah:

Arac zaten dolu ve temiz görünüyor bence çok gereksiz bir yatirim olur. Ben olsam ona arti para verene kadar aracimi kullanirdim arsaya toprağa yatırım yapardım. 😂

hocam tiguanım olmasa sizin aracı gözüm kapalı alırdım, bu dolulukta bulmak çok zor. + makyajlı rline orjinal valencia jantlarda var. nerden baksanız 2.eli 15bin tl

Güzelmiş :)

fiyat konusunu bilemem ama...

nedense bu forumda satılan araçların hepsi hoşuma gidiyor ama almak nasip olmadı :)

fakat bu tiguan için tüm çevremi seferber ettim şu anda satilmadan yetişirsem artık bana hayırlı olsun deriz inşallah :))) 

faize karşıyım faizsiz de mal alımı gününüz şartları da çok zor aracı gördükten sonra kredi bile çekmeyi düşünuyurum bakalım...

beyaz içi bej ve tiguan ki sınırsız donanım gibi birşey maşallah...

alamasamda alan arkadaşım hayrını görsün inşallah...

Bu arada fiyatiniz gayet makul bence, standart highline uzerine nereden baksaniz +40bin tllik ekstra var( jantlar haric)

aslinda bu donanimlari sokup satsaniz araci da stok satsaniz daha karli olur. Maaesef ikinci elde sonradan takilan donanimlar ederini bulmuyor.

bir de nedense suv araclarda cam tavan cok aranan bi ozellik o nedenle bi tik dezavantaji olur satista. Yine de bu fiyata hizli satilacagini dusunuyorum.

İlanı yayından kaldırdım.

Doğuş Oto'da RLine araç yok. Bu kurlarla gelenlerin de ne olacağı  belli değil.

2. el  almak istemediğim için de satışı erteledim.

Yorum yazan arkadaşlara teşekkürler.

Geri
Üst Alt