Tiguan fiyat yorum talebi

@aydancan fiyatı bilemem ama, alacağınız standart rline da acc, disc.pro, line asist, side assist, sign asist, jam assist, dla yok. az miktarda gelen bazı full+full rline larda var. onların fiyatıda 550-600bin arası. üzerindeki jantlar da orjinalse bence hiç gerek yok. diyelimki aracı istediğiniz fiyata sattınız, en az bu dolulukta rline için üzerine 200bin vermeniz gerekiyor.

aracınızı highline yazmışsınız, dikkatimi çekti, cam tavan yok görünüyor. o yıllarda opsiyonelmiydi.

aracınızı highline yazmışsınız, dikkatimi çekti, cam tavan yok görünüyor. o yıllarda opsiyonelmiydi.
image.png

Cam tavan VW nin hangi modelinde standart oldu ki o yıllarda opsiyonelmiydi diye soruyorsunuz.

Cam tavan her zaman VW nin tüm modellerinde opsiyondur.

Bence, bazen bilmeden yada yanılgı ile cevaplar/örnekler veriyorsunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
2017 de opsiyoneldi.

Jantlar tiguan 2020 Rline araçtan çıkma yani orjinal.

Yorumunuz için teşekkürler.

@Terms bu kanıya nereden vardınız.  2020 highlinelarda cam tavan var.

Benle bi derdiniz mi var.

Daha önceki bir konuda bayağı ugrasmistiniz

@Terms bu kanıya nereden vardınız.  2020 highlinelarda cam tavan standart. 

Benle bi derdiniz mi var.
image.png

Hangi aracın 2020 modelinde cam tavan standart?

Tiguanın mı?

2020 de Tiguan da Highline var mıydı?

Makyajlı kasa bildiğim kadarı ile 2020 Eylül-Ekim gibi geldi.

Bu tarihe kadar 2020 Highline var idi.

Bu konuda tartışmaya gerek yok.

Benim de bildiğim cam tavan opsiyon.

Fakat Doğuş bu opsiyonun fiyatından memnun ki son yıllarda (2020-2021) hep camtavanlı araç getiriyor.

Sipariş ile araç da satılmıyor.

Merhaba, Tiguan için 2020 yılı sonuna kadar Highline satışları devam etmiştir, satın almış olduğum araç teklifinde de görüleceği üzere sunroof 2020 içerisinde highline için standarttır.

image.png

@aydancan Hocam 2016 model bir tiguan sahibi olarak fiyatınızı gayet makul buluyorum. Onca özellik ekletilmiş, araçta yok yok resmen. Yanlış görmediysem yalnızca koltuk ısıtma eksik kalmış. 

Sıfır Rline tiguan için aracınızı bu fiyata satsanız bile üstüne ekleyeceğiniz tutar da bütçenizle alakalı. Sizi yormayacaksa neden olmasın? O paraya bu araba mı alınır diyenleri de sakın dinlemeyin, tutar ne olursa olsun mutlaka bunu söyleyen biri çıkıyor etrafımızda. İçinize siniyorsa, araç sürüş esnasında size evet bu dedirtiyorsa düşünmeden alın derim ben.   

@Terms 2020 1.yarısı makyajsız kasalar highline, 2020 2.yarısı makyajlı kasalar elegance diye geçiyor.

Biraz önce Doğuş Oto ile görüştüm.

2021 Standart RLine   535.000 TL.

2021 full+full RLine      605.000 TL.

2020 full+full RLine 2. el   560.000  (malum sitede var)

Bu durumda 2. el almak için bile yaklaşık 200.000 TL. artı para gerek.

Sıfır için ise 250.000 TL.

Ben vazgeçmek üzereyim.

Cam tavan her zaman opsiyon. Hiçbir zaman standart olmadı Türkiye'de.
2019 sonundan itibaren gelen Tiguan Highline'larda cam tavan standart donanım olarak geldi. (hatta bazı başka donanımlar da standart hale getirilmişti)

ayrıca 2020 sonuna kadar Tiguan makyajsız kasa satıldı.

Sonradan aklıma geldi, şu an satılan elegance ve r-linelarda cam tavan standart geliyor, demek ki VW standart olarak cam tavan getiriyormuş.

Geri
Üst Alt