0 ve ya 2.el araç tavsiyesi.

Rx7

Üye
İsim
Yasin
Cümleten selamün aleyküm. 
Aracımı satmayı düşünüyorum. Sonrası için ise sizlerden yardım bekliyorum. Kısmetse Max 300bine kadar otomatik araç arayışı içinde olacağım. Sizlerin öneri ve tavsiyelerinide açığım. 

Aleyküm selam

Zor soru gercekten 20 kisi 20 farkli arac fikri verebilir

En dogru karari kendiniz vermeniz gerek hocam zevkleriniz beklentiler kisisel olarak degisir

Cogunluk x arac dese ve siz bu yorumlara gore alip memnun kalmazsaniz kendinizi nasil hissederdiniz ?

@HONEY abi haklısın. Ama en azından tavsiyelerden yola çıkarak fikir belirleme yardımcı olur.

Benim araçta ilk beklentim dışarıdan albenisi olmalı ve iç konsolu göze hitap etmeli. 
@Alkantra hocamın dediği insigniayı çok beğeniyordum. Ama hiç aklıma gelmedi. Onuda incelemeye aldım teşekkür ederim. 
Genelde yine baktığım golf ve yeni leon. %75 bu iki araçtan biri olacaktır ama birde aklıma gelmeyen tavsiyeleride dikkate almak isterim. 

Öncelikle hb mi sedan mı yoksa SUV bir araç mı düşünüyorsunuz? belirtirseniz daha kolay tavsiye verilebilir. Bu şekilde @HONEYhocamın da dediği gibi birçok tavsiye gelecektir. 
Hb bir araç düşünüyorsanız ve farklı bir markaya yönelme düşünceniz varsa ben olsam BMW 1.16 ya da Audi A3 alırdım. 
Sedan bir araç düşünceniz varsa Passat ya da İnsignia olabilir. 
SUV bir araç istiyorsanız da Ateca bakabilirsiniz. ☺️

• Beğen
Tepkiler: Rx7
Bu araç 250bin tl bandına alınır mı? Emsalleri 300bin tlden başlıyor. 250bin  civarlarına 2015-2016 1.4 125hp araçlar yazılıyor. Bu aracın diğerlerine göre artısı yeni model 1.5 150hp camtavan hayalet ekran vs var. Ön üç parça değişen hava yastığı açmamış. Şasede işlem olmadığını söyledi arkadaş  

SAHİBİNDEN- 2020- ÇIKIŞLI - SERVİS- BAKIMLI-HİĞLİNE FUL+FUL İlan No: 936752060 https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-2020-cikisli-servis-bakimli-higline-ful-plusful-936752060/detay

Hanımla yaptığımız konuşmalarda oda golfü çok beğendi. İlk önceliğimiz golf. Başka ilanlar konusunda da yardımınızı bekliyorum. 

4B332B40-76D4-4079-829D-4243BBE166E2.jpeg

F998CEEB-3632-48B6-99B2-AA5C7AF0D028.jpeg

3C8F9C8D-15E1-4841-98F0-E9DC61F03539.jpeg

B2FF76B9-9DB1-46B1-9834-101A4BB83FA3.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu akan sıvı su mu hidrolik felan mı acaba ? 

@Rx7 airbag acmamissa piyasanin 50 bin altina alinir, ama büyük ihtimalle airbag acmistir, o zaman piyasanin 70 bin altina uygun olur

54 bin hasar kaydi airbag acmamissa cok yüksek

Edit: fotograflar saticiyi dogruluyor, airbag acmamisa benziyor, degisen parcalarin listesini isteyin

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Fotoğrafa bakınca insan üzülüyor araca. Benim pek içime sinmezdi şahsen ama yetkili serviste yapılan aracın airbag açıp açmaması neden sorun onu anlayamadım. Servis airbag açmış aracın airbaglerini direnclemi kandiriyor 😀 far nasıl değişiyorsa airbagde o şekilde değişir diye düşünüyorum. 

• Beğen
Fotoğrafa bakınca insan üzülüyor araca. Benim pek içime sinmezdi şahsen ama yetkili serviste yapılan aracın airbag açıp açmaması neden sorun onu anlayamadım. Servis airbag açmış aracın airbaglerini direnclemi kandiriyor 😀 far nasıl değişiyorsa airbagde o şekilde değişir diye düşünüyorum. 

Bende aynı şeyi düşünüyorum. Araçta airbag açınca ne gibi bir sorun oluyor. Çoğumuz spor direksiyon değiştiriyoruz onunda airbagı değişmiş olmuyor mu :)

@erkan163 @EKU bende aynı şeyi düşünüyorum ama sanki piyasada değişen hava yastığı açmayabilir gibi bir algı vardı. Yanlışta hatırlıyor olabilirim. @krym istedim hocam atmadı daha bakalım. 

Hava yastıkları açılsa büyük ihtimalle ağır hasar kaydı olurdu zaten bu kazadan sonra.

• Beğen

Geri
Üst Alt