2018 Golf Highline dsg cam tavan araç değeri ve araç tavsiyesi

@Kürşat  ben sahsen direkt bmw 1 oneririm hocam hem mk7.5 kasasi degisti, hem bence yeni 1 serisi cok karizmatik duruyor.

Hocam bence o kadar para verildikten sonra şu piyasada 

D segment veya c suv alırdım 

Passat veya tiguan mantıklı secim olur golf 8 bmw 1 serisi veya audi 3 gibi küçük araçlara pek ilgim kalmadı aynı fiyat neredeyse en azından genişlik rahatlık bagaj vs...

Sanırım yaşlanıyorum...:) 

@Mmt0634 Aslında d segmentte passat var alternatif 2020 1.5 buisness 17.000 km de 335 bin sahibinden de gördüm. Ama eşimde kullandığından sedan pek düşünmüyoruz. Bir de her yerde passat var çok sıradan bir araç oldu. 2. elde çok değerli tabi tercih edenlerde fazla haliyle. Passatın Elegance da 470 civarı. Yarım milyonu hak eder mi bilemiyorum. Passat Buisness da golf highline dan sonra pek güzel gelmedi. Alcantara kumaş farklı bir hava veriyor bir de hayalet göstergeye alışınca analog gösterge çok basit kalıyor. Küçük farklar algıyı çok değiştiriyor. 

BMW 1 serisi de gösterişli ve agresif bir yapı da. 😀

@Alii mesela şu araç , 

Zaten telefonda pazarlıksız  287 denilen bir araç !

teee muglaya gidicem 285 e vermemezlik yapacak ? Mümkün degil 285 e düşmemesi.

İlan 1 haftalık bekleyelim fiyat değisimini takip edelim

her türlü expertiz sonucunda sağlamdır raporu alınırsa  bence 280 den helal araç 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hatasiz-boyasiz-tramersiz-cam-tavanli-931284595/detay
Hocam bu araç oryx beyazı mı ? Yoksa gözlerim bana oyun mu oynuyor ?
Dünya gözüyle canlı canlı bi oryx beyazı golf göremedim gitti  :)

@Nfk Değil hocam, fotoğraflarda photoshop biraz fazla kaçmış sadece.

Forumdan bir arkadaşımızın vardı, konusunu buraya bırakıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Nfk
@Nfk Değil hocam, fotoğraflarda photoshop biraz fazla kaçmış sadece.

Forumdan bir arkadaşımızın vardı, konusunu buraya bırakıyorum
Hocam bu aracı gördüm forumda. Canlı canlı göremedim yıllardır. Çok çok nadir sanırım bu renk. Alırken opsiyonel renklerin içinde en pahalı olanı olmasından sanırım. 

@Nfk Aynen Nevzat hocam, hem alırken pahalı hem rütuşu ve lokali çok zor. Aslında Nissan Juke İnci Beyazının neredeyse aynısı renk. 

@Nfk Aynen Nevzat hocam, hem alırken pahalı hem rütuşu ve lokali çok zor. Aslında Nissan Juke İnci Beyazının neredeyse aynısı renk. 
Nissan da ve Toyota’larda zibil gibi var bu renkten. Sedefli beyaz diye geçiyor onlarda. Golfte nasıl duruyor görmek lazım. Bu arada Toyota ve Nissan daki sedefli beyazı da hiç beğenmiyorum.  :)

Hocam sizin kafaniz cok karismis. Bmw 1 bakan birisi diger taraftan passat bakmamali  bence.

passat bi kere kullanici profili farkli daha cok 40-45 yas ustune hitap eden bi arac. (passat kullanan arkadaslar alinmasin :)  )

Tekrar soyluyorum hacim ihtiyaciniz coluk cocuk vs yoksa C suvlara hic bakmayin, c hb veya b crossoverlar fazlasiya yeterli olur.

sirf degisklik istiyorsaniz t-roc, 2008 veya q2 de bakabilirsiniz mesela. Bmw 1 de gayet guzel arac.

Tam Autoking lik renkler bu orxy beyaz falan. :rolleyes:

Orxy beyaz aracı hidroxy siyahı ile boyayıp tuttururlar rengi emin olun

@Mmt0634 Aslında d segmentte passat var alternatif 2020 1.5 buisness 17.000 km de 335 bin sahibinden de gördüm. Ama eşimde kullandığından sedan pek düşünmüyoruz. Bir de her yerde passat var çok sıradan bir araç oldu. 2. elde çok değerli tabi tercih edenlerde fazla haliyle. Passatın Elegance da 470 civarı. Yarım milyonu hak eder mi bilemiyorum. Passat Buisness da golf highline dan sonra pek güzel gelmedi. Alcantara kumaş farklı bir hava veriyor bir de hayalet göstergeye alışınca analog gösterge çok basit kalıyor. Küçük farklar algıyı çok değiştiriyor. 

BMW 1 serisi de gösterişli ve agresif bir yapı da. 😀
Passat zengini fakir fakiri zengin gösterir derler :)

Cocuk olunca bizde genişlik arar olduk yaslanmisiz işte :)

yoksa tabiki öncelik le ihtiyacınız neyse ona göre belirlenecek araciniz gayet iyi zaten araç değsikligi ihtiyaçtan değilde değsiklik olsun mantığı varsa 1 serisi ideal sizin için...

şahsen ben 32 yaşındayım ama golfu verip te ayni boyutlarda bir araç almam su anda....

fakat ailede 2 kişi olsaydik 1 serisinı alırdım:)) 5 yaş genclestirdigi kanıtlanmış sonuçta o bir bmw :)))) 

Çekirdek aile 2 kişi ve 10 yaşındaki kızım var. Çocuk büyüdüğü için çok bagaj hacmine ihtiyaç duymuyoruz. 

Aracımın fotosunu koydum renği bizim çok hoşumuza gidiyor. 

Şöyle bir bakınca biraz daha kullanmaya karar verdim. 😀 

Araç fiyatları artmaya devam ederse zaten değiştirme şansımız olmayacak 

IMG_20210620_122650.jpg

@Kürşat  en doğru kararı vermişsin 🧿 aracın güzel devam…

Çekirdek aile 2 kişi ve 10 yaşındaki kızım var. Çocuk büyüdüğü için çok bagaj hacmine ihtiyaç duymuyoruz. 

Ekli dosyayı görüntüle 48460

Ekli dosyayı görüntüle 48460
Hocam bence de maceraya hiç gerek yok. Kazasız belasız sürüşler dilerim. 
En iyi araba kendinin olan araba gerisi boş. 

Geri
Üst Alt