Golf 8 Aksesuar ve Uygulamalar Fikir Paylaşımı

Jantlar 17 inc golf 8 dallas modelinin replikası, orjinal suanki kurla baya pahalıya gelir, ayrica orjinalde18 inc var 17 yok. Ben 17 inc istedigim icin replika aldim 18 inc sert kaçar ayrica yüksek durması yay vs derdi olduğu icin o topa girmedim. 1bucuk aydir kullanıyorum gayet memnunum 16 inc e göre hafif bir sertlik oldu ama yumusak hamurlu lastik alarak bi nebze absörbe ettim. 

Alta birakiyorum genis açıdan bi görsel :)

Ekli dosyayı görüntüle 48672
Teşekkürler Hocam, şık olmuş iki detayda. Ben de 17 Pretoria düşünüyorum bakalım ama replika olması biraz çekinceye neden oluyor.

@canerD 

17 olacaksa o sahibindeki R line jantları kaçırmayın.. fiyat çok iyi..

Merhaba arkadaşlar bugün aracımın camurluklara r line logosu yapıştırdım, güzel oldu gibi sizce nasıl olmuş :)

Ekli dosyayı görüntüle 48669

Ekli dosyayı görüntüle 48670

Ekli dosyayı görüntüle 48671
Merhaba 

Aracınız yeni nesil bir araç ama, eski logodan kullanmışsınız. Biliyorsunuz logo da yenilemişti.

volkswagen-new-r-logo.jpg

@007 Benim aldığım yer tamamen farklı bir yerdi, bu ürün görseli ile aynı ise kötü durmuyor alınır

@frknyldrm @VendeTTa  Kesinlikle sökmeye gerek olmadan takılabiliyor, bazı yerlerde sökerek takıldığı anlatıldığı için önce sökmeden takmayı denedim oldu ama güvenemedim ayaklığı söküp bir daha taktım baktım aynı şekilde oturuyor. Bunların hepsi 5-6 dk gibi bir sürede oldu, onun için zor takılıyor gibi düşünmeyin. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@007 Orijinal paspasları korumasından ziyade temizlik ve hijyenik için şart. o kadar tozu toprağı arabaya taşıyoruz halıya yapışıp kalıyor sonrasında da her binişimizde o biriken ve halıya yapışan tozları yutuyoruz. kauçuk paspaslar ve bu bezler bir nebzede olsun tozu toprağın döşemeye geçmesini önlüyor.  

@Negatiwe merhaba hocam, evet eski logo ama bunun biraz kromajlı oluşu daha cok hoşuma gittiği icin bundan aldim. Ilerde belki diğeri de deneyebilirim. Ayrica diğeri yeni oldugundan fiyati gereksiz pahali eski logonun 3 4 katı, halbuki kaliteleri aynıydı. 

Style paketteki alt difizör kısmında bulunan kromaj dan alıp aracima uygulamayı düşündüm tampon birebir aynı sadece kromaj yok life ve impression da, fiyat almak icin bayiye sordum ama Doğuş saçma şekilde fiyat vermiyor sebebi ise o parçanın fiyatı görebilmesi icin illa style paket bi aracın sasi numarası olması gerekiyormuş bu yüzden bırakın almayi fiyat dahi alamadim.  fiyati makülse almayi düşünüyordum. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Mehmeteren0606 bence tek parça halinde bulmak zor gibi bende 1 2 yere sordum difüzor için daha, gelmedi dediler sadece spoiler varmış şuan ellerinde ayna kapağı bakıyordum bende 

Style paketteki alt difizör kısmında bulunan kromaj dan alıp aracima uygulamayı düşündüm tampon birebir aynı sadece kromaj yok life ve impression da, fiyat almak icin bayiye sordum ama Doğuş saçma şekilde fiyat vermiyor sebebi ise o parçanın fiyatı görebilmesi icin illa style paket bi aracın sasi numarası olması gerekiyormuş bu yüzden bırakın almayi fiyat dahi alamadim. Bunu nasıl çözebiliriz fiyati makülse almayi düşünüyordum. 

Ekli dosyayı görüntüle 48739

Ekli dosyayı görüntüle 48742
Bence gerek yok. Mat siyah görüntü çok daha sportif ..

Krom çok güzel görünüyor bence. Sarı sitede plakası açık bir style paketin plakasını kullanın hocam. Ya da Style paketi olan bir arkadaş var ise sitede belki görüp sana plakasını paylaşabilir. İstese bulmama imkanı yok ama uğraşmamak için direk güdümlü araca gitmeye çalışıyor yedek parça kısımları. 

Geri
Üst Alt