Golf 8 Aksesuar ve Uygulamalar Fikir Paylaşımı

Golf 8 life e-tsi için havuzlu paspas alan oldu mu ? Elektrikli modeller için farklı havuzlu paspas oluyor diğer modellerden farklı olarak.Eğer alan ve memnun olan varsa link paylaşırsa sevinirim.

[mention=22666]Jack1234[/mention] 
https://urun.n11.com/3d-oto-paspas/bod-volkswagen-golf-8-3d-havuzlu-paspas-2021-otomatik-vites-P494473068
bunu almayı düşünüyorum ama bakalım, alırsam tecrübelerimi aktarırıım

Almaaaa

Ben de koltuk üstü GTI koltuk kılıfı buldum sadece ön koltuklar için. Yastıkları ve kemer pedini kullanmayacağım. Sizce nasıl durur sadece koltuk kılıfları ? Şık bir ürün gibi .. Terleme yapmıyormuş..  Ve  velcro bantlıymış..

3AAC25B5-CF29-4B83-9667-C75FC6271D11.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@007 bunların sade siyah olanı var bende onları almayı düşünüyorum wolksvagen yaziyor 

Bence de alma. Halı paspas daha premium duruyor..
Evet size katılıyorum ama temizlemesi böyle çok zor oluyor, bu aralar yağmur çamur çok olunca gidip alsam mı dediydim ama siz vazgeçirdiniz beni :D  ayrıca topuğu koyduğum yer aşınmış bile onu ne yapacağım bilmiyorum. Fikir olarak yıkamacılarda koyulan kağıtların plastik ve düzgün olanları var mıdır? hemen çıkartıp silip koyabileceğimiz tarz da ?

Evet size katılıyorum ama temizlemesi böyle çok zor oluyor, bu aralar yağmur çamur çok olunca gidip alsam mı dediydim ama siz vazgeçirdiniz beni :D  ayrıca topuğu koyduğum yer aşınmış bile onu ne yapacağım bilmiyorum. Fikir olarak yıkamacılarda koyulan kağıtların plastik ve düzgün olanları var mıdır? hemen çıkartıp silip koyabileceğimiz tarz da ?
Bu adreste tela paspaslar yapıyorlar kaliteli yıkamacılardaki gibi normal paspasın üstüne koymak için. Buradan toplu fiyat alınabilir..

http://www.procarmat.com/urunler2.asp?id=26#prettyPhoto

@canerD 

olabilir tam düşündüğüm gibi
Az önce fiyat aldım.. Tela için fiyat 150, latex için 80 TL istiyorlar 100 adet için.arkaya çok oturan olmadığından bizim iki aracımıza 100 tane herhalde 6 ay dayanır.. deri paspaslar da varmış ama onu nedense önermedi koku bahanesiyle..

C72015BF-8869-4144-8826-99537CB8C9BF.jpeg

@007 fiyatta makül bisey yaparsa tela modeli alınabilir diger model kagitmis 

Moderatör tarafında düzenlendi:

@007 tela ve latex dedigi modellerin ne farki var ki, fiyat iki kati birinde
Latex naylonumsu bir malzeme ama bu tarz bir paspasta ilk kez duydum fakat tela çok kaliteli kumaş gibi. Meguiar's gibi kaliteli yerler kullanıyor. Biz detailturkey forumunda bundan 8 sene önce anlaşıp toplu yaptırmıştık. Ucuza gelmişti. VW Golf Logoluydu.. Belki burada da organize olabiliriz.

Geri
Üst Alt