Golf 8 Aksesuar ve Uygulamalar Fikir Paylaşımı

007

Üye
İsim
KAAN
Moderatör tarafında düzenlendi:
Bunlar standart  al tak direk. Daha uyguna varsa ona bakabilirsin sadece instagramda şurda burda her aksesuarcıda var ama kalitesi farklı çıkar mı bilmiyorum. Güzel ama memnun kalırsınız. 

@VendeTTa Golf 7 için Ebay’den orijinal pedal seti almıştım. Pedallar kolaydı ama ayak dayama çok zor takılmıştı. Bunda da ayak dayama muhtemelen çok zor olacaktır. 

@007 instagramda bir sayfa var genelde vag araçların ürünlerini satıyor golf 8 anahtarlık koruyucu gibi şeyler pedal seti satıyor ne kadar güvenilir bilmiyorum ama 

@VendeTTa Golf 7 için Ebay’den orijinal pedal seti almıştım. Pedallar kolaydı ama ayak dayama çok zor takılmıştı. Bunda da ayak dayama muhtemelen çok zor olacaktır. 
Hocam zor bir şey değil aslında. Hatta şöyle söyleyeyim, ben ayak dayamayı hiçbir parçayı sökmeden takmıştım. 

Kaput açma mandalının altındaki plastik parça esneyebiliyor, hiçbir zarar vermeden bu şekilde de takmak mümkün.

Tecrübem Golf 7-7.5 için, 8'de durum nasıldır bilmiyorum.

@007 manuel için almıştım.Ürün çıkar-tak olduğu için kolaydı.Fakat fren pedalı tam oturmadı yani mini boşluk yapmıştı.Tuningci "silikonla boşluğu giderebiliriz fakat zamanla atar" dedi.Fren pedalı olduğu için böyle bir rahatsızlığı kabullenemeyip ürünü geri yollamıştım.Şayet düşünürseniz , yerinde deneyebileceğiniz satıcıdan  almanız sonuca daha kolay ulaştıracaktır.

• Beğen
Tepkiler: 007
Ben golf8 manuele alıp taktım. ayak dayama kısmı biraz ugrastirdi ayrıca yan kaput açma mandal kısmını sökmeden takabildim. Ama trim aparati olmadan takilmaz. 

IMG_20210430_103509.jpg

@007 hayırlı olsun güle güle kullanın kendimce farklı şeyleri severim hoşuma gitti benim 😊😊

• Beğen
Tepkiler: 007

Geri
Üst Alt