golf 7 jant seçimi

İsim
Gürkan
Araç
Golf 7.5 Comfortline 1.4 TSI 150 Hp DSG
merhaba sizce bu jant golf 7 ye yakışacakmı dır. hiç bir golf 7 nın üzerinde görmedim ayrıca bi jant siyah renkle kombine olduğu zaman bana çok boğucu geliyor ve orjinal jantlar çok pahalı değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim 

ggggg.jpg

golf 7.5 jj.jpg

Bence yakışır ama 17 inçte istenen görüntüyü vermeyebilir. 18 veya 19'da daha sert duracaktır. :)  

Jant tek başına güzel görünüyor. Golfe yakışıp yakismamasi tamamen sizin zevkinizle alakalı. Ben şahsen orjinal jant tercih ederdim

@gurkanyilmaz bu jantı Golf 7 de göremezsiniz.

Ancak, golf 8 r modelinde görebilirsiniz.

vw-golf-r-2021.webp

Her jant için ayrı konu açmak yerine, daha önce açtığınız jant başlıklı konu altında olsa daha derli toplu olabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ogzogz siteye daha yeni üye oldum ney nerde oluyor pek bilemiyorum kusura bakmayın 

@sergen38 orjinal jantlarda ezık çizik oluyor ayrıca jant sahipleri burnundan kıl aldırmıyor 5 aydır ilanda alan yok hala 5000 lira fiyat veriyor 

@gurkanyilmaz bu jantı Golf 7 de göremezsiniz.

Ancak, golf 8 r modelinde görebilirsiniz.

Her jant için ayrı konu açmak yerine, daha önce açtığınız jant başlıklı konu altında olsa daha derli toplu olabilir.

Yukarıda jantın benzeri golf 8 r modelinde olduğunu yazdım, gözünüzden kaçtı galiba. 

@ogzogz siteye daha yeni üye oldum ney nerde oluyor pek bilemiyorum kusura bakmayın 

@gurkanyilmaz siz de haklısınız. 

Evet, istediğiniz kadar jant seçimi sorma hakkınız var. Ben sadece jant ile ilgili alım başlıklı konunuzun kapanması üzerine, tanışma konusu açılıp onda da konunun janta dönüşmesi üzerine ve daha sonra tekrar bir jant fikri konusu üzerine bu jant için de jant seçimi konusu olduğunu görünce, sizin için zor olmaması adına, tek bir konunun altında bütün aklınızdaki ve kararsız kaldığınız jantlari baştan sona baktıkça görürsünüz diye tavsiye vereyim dedim.

Bugün de bir arkadaş (eski üye) anasayfaya yorum yağdırmış. Merak edip profiline baktım kişisel mesajlaşmayı kullanıyor. Meğerse 50 iletiyi geçmek içinmiş yorumların sebebi.

Hayırlısı olsun. 

@ogzogz beni uyardılar o mesele ile ilgili açtığım gün . bende alım satım işine bakmıyorum sadece burdakı insanlar neyin neye yakışacağını az çok bilebildikleri için fikir alıyorum . 30 ileti yada 50 iletiyi geçince de ne olduğunu bilmiyorum 

Hita 16 inç jant lastiği satılığa koysam alan olur mu ? 

@gurkanyilmaz Fiyata bağlı olarak neden olmasın. Mesela ben 16 inch jant bakıyorum. Kışlık lastikler için. Ama tabi 3-4 ay kullanacağım için en ucuz ne alabilirsem diye bakıyorum. 

Geri
Üst Alt