@farukgundogduhocam haklısında o araçlarda 160 bg ve kompresör var hızlanması sert oluyor veriler doğru fakat yakıt tüketimleride kullanımla eşdeger olmuyor golf o kadar uzun asılamıyor bian gitmediğini bile düşündürüyor :(

@farukgundogdudegerli hocam yanlışım varsa degerli hocalarımızda düzeltsin kalkıp uzama tıguan da iyidir ama 200 km hizda golfe ben varım diyebilecegini sanmıyorum yüksek olduğundan korkutur sürücüyü Q5 bile oyle teste cıkıyorum tabiki 120 km hızı aşmam ama ucuyomus gibi hissiyat veriyor

@silvershadow merhaba. iki kez basima geldi. araci (DSG) geri vitese takinca geri park aciliyor ve temkinli olarak gaz pedalına azıcık dokundugumda arac ileriye gitmek istiyor. Karsimda duvar var geri vites te olduguma emin oluyorum tekrar deniyorum yine ayni. Artık aracı tamamen kapatip yeniden çalıştırıyorum. Boylece çıkıyorum. Acaba birşeyi mi yanlış yapıyorum. Dsg oldugundan yardinci olabilirsiniz diye düşünüyorum.  Selamlar

Degerli hocam konuya denk geldım ben yanıtlamak istedim 

bununla ilgili malasef yapılabilecek birşey yok bende bazen aynı sıkıntıyı yaşıyorum 

park frenini çekip aracı az kastırıp frenin bırakmasını sağlayıp yürüyorum

bu bır problem aslında  eger bir sonuca ulaşırsam yetkili servisin yaptığı bir güncelleme gibi 

tekrardan siz degerli dostlarımı bilgilendireceğim hocam

@EMRAH ATTS sorun park fireninde mi yoksa arac hangi viteste olduğunu bilmiyor mu acaba?

Teşekkürler

@HCİHANdegerli hocam rampa kalkış destegi ve şanzımanın yazılımı ile alakalı iletişimde bir hata oluşuyor 

rampa kalkış desteği aracı bıraktığında şanzımanın araca hareket vermesı gerekiyor fakat aracı bırakmadığını sanıp bazen böyle sıkıntılar olabılıyor

korkulacak birşey yok merak etmeyin  :000074-medium:

Range Rover Sport 2.7 Td (190 Hp  vs golf7 122hp dsg. Çok kibir yaptı yetişemiyorum numarası yaptım sonra yattı yola s=bye

@Orhan Hoca

değerli orhan hocam 

P park

R rear geri vites 

N nötr neatural ve bosta deniyor 

D drıve sürüş 

S birçok kullanıcı roket diyor sport konum 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt