Murat hocam bende martın ilk haftası izne ayrılmayı düşünüyorum duruma göre ayarlayabilirim izini ama bu aralar da havalar o kadar güzel gidiyor ki eti mangalı alıp kendimi piknik alanlarına vurasım var :)  Bence martın ilk haftaları sizinde dediğiniz gibi çok uygun diğer arkadaşlar ne der acaba onlar için ilk haftalar uygun mu danışmak lazım. Bu arada murat hocam arabam da servisten ayın 25 inde çıkıyor.
bi baslik açıp yoklamaya başlayabiliriz önümüzdeki hafta :)

bi baslik açıp yoklamaya başlayabiliriz önümüzdeki hafta :)
Tamamdır murat hocam başlığı siz ne zaman isterseniz  açalım. Ankaralı arkadaşlarımız  bende dahil olamak üzere mekan ve organizasyon hakkında  biraz kafa yormaya başlayayım. :)

@Şefik Hocam hayırlı, uğurlu olsun. Maaşallah.

Özellikle Park Assist ile ilgili yorumlarınızı merakla bekliyorum. 

Şefik hocam hayırlı ugurlu olsun. Güzel günlerde mutlu mutlu binin.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam aracınız hayırlı ve de uğurlu olsun. Allah kaza ve beladan korusun. Ailenizle sağlıklı, huzurlu, mutlu ve Golflü günler dilerim.

Hayırlı olsun Hocam. Maşallah araç çok hoş :)  

Hayırlı olsun.Allah kazasız,belasız kullanmayı nasip etsin hocam.. çok güzel bir seçim olmuş :)  

Plakalıkları çıkarmayı düşünüyor musunuz ? 

Hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanırsınız inşAllah..  

Bir çok otomobile farkı açılardan bakıldığı zaman beğenmediğiniz göze hoş gelmeyen yönleri olur (tasarım) golf7'de böyle bir kusur bulamadım,hangi tarafından bakarsanız bakın göze hoş görünen bir tasarıma sahip. Zaten sürüş konusunda sürücünü yormayan stabil bir otomobil gol7. 1.2tsi,1.6tdi tatminkar bir performas sunuyor,1.4tsi motorların gücü dahada keyifli sürüşler sunuyor. R rüyagibi bir otomobil olduğunu düşünüyorum.

@Şefik Hocam yazınızı az önce okudum, bilgilendirmesi ve duygusu ile çok iyi geldi. Aracınızı kazasız, belasız, nazarsız kullanın inşallah.

Araçlarının son süreçlerini bekleyen bizler de, yaşadığınız mutluluk ile mutlu olduk, çok teşekkürler.

Teslim sırasında aracın kontrol edilebilir tüm özelliklerini kontrol edebildiniz mi? Boya kalınlığı kontrolü yapabildiniz mi? 

Saygılar...

@Şefik hocam, tekrar hayırlı olsun, kazasız belasız güzel yolculuklarda kullanın aracınızı.

Büyük zevk ile okudum yazınızı, opsiyonları ile müthiş olmuş. Foruma katılmanız da süper, bu tamamen golf tutkusunun samimiyeti ve iyi niyeti ile oluyor, süper dostluk ve arkadaşlıklar kuruyoruz.

Bu arada benim jantlar 16 ama lastikler hankook geldi ilk once bende tereddütte kaldım ancak ciddi anlamda memnunum beklediğimden iyi çıktı, bir michelin gibi yumuşak değil ama sessiz ve fren kabiliyeti güzel. [emoji106]

Maşallah diyelim son olarak yine [emoji5]

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Şefik hocam MAŞALLAH  aracınız bebek gibi mutluluğunuzda gözünüzden okunuyo umarımm kazasız belasız ağız tadıyla binmek nasip olur..hayırlı uğurlu olsun.

Maşallah gerçekten çok güzel bir araç oluşturulmuş, yazdıklarınızı okuduktan sonra keşke bende aracı almadan önce forumdan birilerinden fikir alsaydım diyorum :D  

Allah kaza bela vermesin, hemen ön panjur çıtası :D   

@Şefik  Tutku dolu bir yazı olmuş.Aracınız hayırlı olsun,keyif ve saglıkla kullanın...

Maşallah çok güzel mutlulukla kullanın inşallah...

@Şefik Güle güle kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

golf6 satıldı.

Geri
Üst Alt