@Şefik

Hocam hayırlı uğurlu olsun. Güzel günlerde kazasiz belasız kullanin insaallah

vay vay vay... @Şefik hocam gelmiş makina, kazasız belasız cezasız günler dilerim. Marmaris e yolunuz düşerse haber verin 2 foto çekeriz beyaz kuğuları :)  

@Şefik hocam Allah kaza bela vermesin.Güle güle kullanin aracinizi.masallah.

Ben alali 1,5 ayi gecti nerdeyse.hala yikatip sizlerle tanistiramadim. @Emrah hocamin bahsettigi gibi acikcasi bende plakaliklari cikartip oyle fotograf cekmeyi bekliyorum. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Şefik Hocam yazınızı zevkle okudum, böyle anları okudukça bizimkinin teslimat anı aklıma geliyor yüzümde bir gülümseme oluşuyor [emoji4]Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız keyifle binersiniz inşallah [emoji4] 

:masallah:
Eyvallah Eren Hocam

@fcsrn

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Şefik Şefik hocam bu ne güzel haber hayırlı uğurlu olsun aracınız. Maşallah çok güzel gözüküyor. Tam bir keyif makinası oluşturmuşsunuz. Resimleriniz ne kadar mutlu olduğunuzu gösteriyor. Mevlam inşallah kazasız belasız güzel günlerinizde aracınıza binmenizi nasip eyler. Artık heralde birtek @jajaja hocamın arabası kaldı. Oda geldikten sonra ankara buluşmasını ayarlayabiliriz. Sabırsızlıkla buluşmayı bekliyorum. Buluşma  vakti gelse de bi incelesek sizin aracınızıda. :000042-medium:
İyi dilekleriniz için teşekkürler Semih Hocam. @kimi-emd

Buluşmaya artık hazırım ben, genele uymaya çalışırım [emoji6]

@Şefik Hocam hayırlı, uğurlu olsun. Maaşallah.Özellikle Park Assist ile ilgili yorumlarınızı merakla bekliyorum. 
@Sithnecro hocam sağolun, aklımda bununla ilgili video çekmek var hatta. Biraz Türk aile şöförüne aykırı bir opsiyon ama ben seviyorum böyle şeyleri [emoji38][emoji38][emoji38]

Hayırlı olsun.Allah kazasız,belasız kullanmayı nasip etsin hocam.. çok güzel bir seçim olmuş [emoji4] Plakalıkları çıkarmayı düşünüyor musunuz ? 
Sağolun Emrah hocam.

Plakalıkları tabi ki çıkarmayı düşünüyorum, bir önceki aracımda da çıkarmıştım.

@Şefik Hocam yazınızı az önce okudum, bilgilendirmesi ve duygusu ile çok iyi geldi. Aracınızı kazasız, belasız, nazarsız kullanın inşallah.Araçlarının son süreçlerini bekleyen bizler de, yaşadığınız mutluluk ile mutlu olduk, çok teşekkürler.

Teslim sırasında aracın kontrol edilebilir tüm özelliklerini kontrol edebildiniz mi? Boya kalınlığı kontrolü yapabildiniz mi? 

Saygılar...
@Hak hocam teşekkürler iyi dilekleriniz için.

Öncelikle tüm opsiyonları kontrol ettim proforma ile, boya kontrolünü de yaptık, aykırı bir değer çıkmadı.

Aslında ben bir kontrol listesi de yapıp gidecektim, iş yoğunluğu ve heyecandan aklımdan çıktı [emoji848]

@Şefik hocam, tekrar hayırlı olsun, kazasız belasız güzel yolculuklarda kullanın aracınızı. Büyük zevk ile okudum yazınızı, opsiyonları ile müthiş olmuş. Foruma katılmanız da süper, bu tamamen golf tutkusunun samimiyeti ve iyi niyeti ile oluyor, süper dostluk ve arkadaşlıklar kuruyoruz.

Bu arada benim jantlar 16 ama lastikler hankook geldi ilk once bende tereddütte kaldım ancak ciddi anlamda memnunum beklediğimden iyi çıktı, bir michelin gibi yumuşak değil ama sessiz ve fren kabiliyeti güzel. [emoji106]

Maşallah diyelim son olarak yine [emoji5]

Can hocam, beğenmenize sevindim. Lastikleri göreceğiz bakalım ama bana da sessiz geldi [emoji106]

Maşallah gerçekten çok güzel bir araç oluşturulmuş, yazdıklarınızı okuduktan sonra keşke bende aracı almadan önce forumdan birilerinden fikir alsaydım diyorum [emoji3] Allah kaza bela vermesin, hemen ön panjur çıtası [emoji3]  
@KabileReisi teşekkürler.

Hocam valla ön panjur çıtasından çok emin değilim bana çok hoş gelmiyor ama ilerde fikrim değişebilir [emoji2][emoji2]

Geri
Üst Alt