GOLF 7.5 Cruise Control

Etzel34

Üye
İsim
Okan
Arkadaşlar comfort 7.5 aracıma uygun yollu nasıl hız sabitleyici ekleyebilirim ? bir kaç yerde gördüm 2700tl yazıyor Cruise Control CCs kiti montajı

Bu fiyatlara yaklasik ACC yapilir CC yaptirmayin bence

@HONEY hocam acc 5k genel olarak benim gördüğüm uygun yollu hiç göremedim araştırıyorum bayadır

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende nereye sorsam acc 5-6 bın ,  cc 2500-3000 diyorlar. Eger yapılıyorsa 2-3000 civari acc bende talibim 😅

Yani 3 bin normal hız sabitleyici yerine 5 bin acc yaptırmak daha karlı bence. Front assist bir defa çalışsa parasını çıkartıyor zaten. Hem acc gerçekten çok farklı bir deneyim. Açıkcası kişiden kişiye değişir ama CC ye  o kadar para verilceğini düşünmüyorum fakat Acc ye 5 bin lira verilir diye düşünuyorum

Malzeme fiyatları aldı başını gitti. Sadece kablo bile 200 tl neredeyse. Golf 7,5 için eğer highline ise araç şartları zorlarız. Arayın görüşelim. Ccs cidden pahalı acc tavsiye ederim bende. 

Hız sabitleyici olmayan makyajlı golf 7 lerde ACC için degişmesi gereken parçalar nelerdir arkadaşlar.  Bende sürekli git gel yaşıyorum hiz sabitleyici Acc arasında. Hız sabit.  için servis 3500 fiyat veriyorken dışarıda 2300 fiyat verildi. Dısarıda tabiki crackli ve motor güncellemesi geldiginde aktivasyon gidecek. ACC yapılırsa o da crackli olur sanırım. ACC için gerekli parçaları link yada parca kodu ile paylaşabilir misiniz?

@Akif Nalca  Forumda konu vardı hocam linkler ile beraber mevcut ufak bir araştırma ile bulabilirsiniz, makyajlı golf 7 lerde değişmesi gereken parçalar,

Radar, Ön Logo, Kablo Seti, High Gw olması gerekiyor (Fren Pedalına Ters Yatıp Bakabilirsiniz), Tuş Takımı

Serviste silinmeyecek şekilde Acc aktivasyonu yapan kişiler var hata olmadan açan. Forumda mevcut :)

Geri
Üst Alt