Golf 7 için port bagaj

Doğuş kiralıyor diye biliyorum bence bir sorun... Almak sorun değil ama saklayacak yer tak çıkar vs. bunları da düşünün...

Moderatör tarafında düzenlendi:

@xfree37 

evim bir ilçede, en yakın servis 35km. diyelim ki kiraladım, bu durumda eşyaları bıraktıktan sonra geri vermek için o yolu gitmem gerekiyor. bir de tatil dönüşü zaten çok yoğun bir zamanda geri götürme işi daha da zor olur. fiyat konusunda da çok ucuza gelmez zaten.

evimde port bagajı çıkarttıktan sonra saklayabileceğim bir kapalı garaj var. bu nedenle satın almak daha mantıklı geliyor.

bir de yakından bakınca bazı yerli modeller kötü görünmüyor. malzeme kalitesi fena değil.

2. el sitelerden markalı olanlarına bakmanı öneririm. 1 defa alıyorsun bazı şeyleri buda öyle bir durum. başka araca da takıp kullanabilirsin. Her iki taraftan açılıyor olması da avantaj thule kalitesini ıspatlamış bir marka 4-5 bin gibi rakam verilmez ama 1-2 liraya alırsın yine aynı rakamlara da satarsın. markasız olursa satışı problem olur. 

@vomgti 

yaklaşık 2 aydır bakıyorum hem sarı siteye hem letgoya, 1-2 bine thulenin uygun modeli ikinci el olarak bile denk gelmedi. ancak dediğim gibi yerli üretimlere yakından bakınca problemli görünmüyor. sıfırını 1300-1500 arasına almak mümkün oluyor.

ara atkı parçası aslında daha kritik, onun da thule markalı olanları 2000-3000 arası.

@xfree37 

taşıyıcı güzel görünüyor ama bagaj çok kötü görünüyor, yerlilere çok benziyor. üstelik güneşten sararmış. ithal olabilir belki ama thulenin modelleri sararmıyor. bir de buna 3500 isteniyor.

@YMT-61 Benim hoşuma gitti kopmasın tavanı çizmesin yeterli ama emin olamadım o konuda. Tavanı çizmesini engellenemez gibi geldi fren ve gazlamalarda küçük küçük çizer sabit de olsa onu düşünüp ona göre bir malzeme vardır altında belki. Yol bir gün sürüyo zaten içini boşalt katla koy çantasına fiyat çok cazip. 

Tavana seffaf folya kaplanırsa çizme durumu olmaz, daha çok kopma durumunu araştırmak lazım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@vomgti 

ilk atılan linkteki taşıyıcı thule değil, yerli malı bir ürün. kutu da eski model ve yıpranmış bir thule.

Geri
Üst Alt